Jan Vidmoch - arogantní obhajoba zvýšení poplatků za ošetření bez rel. argumentů

Základní informace o FB skupině Podpoříte mne v osvětě? včetně prostoru pro zadávání relevantních dotazů, které myslíte vážně, přičemž se zavazujete po jejich zodpovězení svoji věc dotáhnout do konce.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Na FB profilu Petr Franek se vyjádřil údajný pracovník na pohotovosti Jan Vidmoch souhlasně ke zvýšení poplatků za pohotovost na 500 Kč. Jakmile byl ale konfrontován relevantními negativními protiargumenty, nejprve pozurážel plošně lidi slovy, že zatímco zdravotníci pracují, ostatní se vlastně v pohodě a klidu flákají doma, poté pozurážel mě slovy, že remcám, ať si to zkusím, že nic nevím atd. a to aniž by o mně cokoliv věděl, kdy nakonec se stáhl.

Obrázek

Pan Jan Vidmoch o sobě tvrdí, že pracuje na pohotovosti. Na svých sociálních profilech se však k práci na pohotovosti nehlásí. Co mne zaujalo, je text: „Kdo seje vítr, sklidí bouři.” No nápodobně, pane Vidmochu...

Uživatelka Facebooku Lidka Terka upozornila na LinkedIn profil pana Jana Vidmocha, dle kterého ale Jan Vidmoch ve zdravotnictví nepracuje. Píše o sobě, že je Czech & Slovakia Market Manager ve společnosti Shenzhen Oceanpower Industrial Co., Ltd., kterou dle svého anglicky psaného vyjádření „perfektně reprezentuje”. Nevím, jak perfektně reprezentuje danou společnost, každopádně jak reprezentuje svoji osobu na sociální síti, si posoudí už každý sám.

Dle svých slov dále v minulosti 16 let obrazně řečeno točil zmrzlinu a dalších přes 16 let opět obrazně řečeno moralizoval lidi v terénu jako řadový policista. Studoval dva roky Policejní školu Holešov (Mgr.) teologii (Mgr.) na Univerzitě Palackého v Olomouci a čínštinu na Ostravské univerzitě.

Obrázek

Jak bylo řečeno, tak bylo učiněno. Na chování údajného pracovníka na pohotovosti Jana Vidmocha bylo upozorněno rovněž ve FB skupině Podpoříte mne v osvětě?, kde rovněž probíhá k vyjádření pana Vidmocha převážně tematická diskuze.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Informace & podatelna“