Češi na prahu rozhodnutí o vlastním dobrovolném vyhlazení - Facebook.com

Tento prostor slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro diskuze použijte prostor k tomu určený níže.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

S prvním podpisem, resp. prvním legalizovaným vysláním Čecha bojovat na/za Ukrajinu, se bude jednat o de-facto oficiální vyhlášení Rusku války členskou zemí NATO. A protože tak bude učiněno z řad civilistů, bude tím přímo legitimizován případný Rusku útok v ČR nejen na vojenské a jiné strategické cíle, nýbrž i na civilisty. To jinými slovy Rusku umožňuje použití vůči nám jaderných zbraní.

„Václave Lásko, zcela evidentně si to neuvědomujete, anebo jste naprostý šílenec, ale už jen Vaší přípravou, svým konáním vstavujete Českou republiku snad největší hrozbě za celou její historii,” napsal jsem, mimo jiné, na FB zeď Václavu Láskovi. Pochopitelně bez reakce.

Před Václavem Láskou jsem varoval před volbami. Je to člověk, jenž si volební hlasy pravidelně zajišťuje PR kampaněmi a masivně rozmísťovanými reklamními billboardy. Volební techniku má perfektně zvládnutou, s jeho systémem prakticky je jen velmi nepravděpodobný neúspěch. Češi, jak je známo, si nic neověřují, ale slepě věří. Postačí, aby v reklamách byly uvedeny i méně významné úspěchy, anebo třeba i lži, aby ta reklama byla na každém rohu, dotyčnému se zaryje do paměti a následně dá příslušnému kandidátovi hlas. A to aniž by jej znal, vše čistě na základě emocí. Jak pak takový člověk daného voliče zastupuje, se můžeme dozvědět i z podobných vysoce extrémních a nebezpečných příkladů. Pokud přežijeme, je toto Láskovo zviditelnění dokonalou reklamní kampaní na jeho následující antipolitickou budoucnost. Pokud přežijeme, nutno zopakovat! Václav Láska rozehrává, dle mého mínění, nejnebezpečnější hru v historii českého národa. Jsem plně přesvědčen, že se z Miloše Zemana na stará kolena nestal blázen, jenž by jej podpořil a komukoli cestu na UK podepsal. Protože pokud ano, domnívám se, že Česká republika může docela dobře i jen do několika dnů být vymazána z mapy světa.
----
Status na Facebooku Martina Mojmíra: https://www.facebook.com/mmartinb84/pos ... 6403206163 (rev. 28.02.2022, 09:55)
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy na autory jednotlivých konkrétních statusů“