Zablokovaný aeronet.cz

Ostatní témata nepatřící nebo jinak či nijak nesouvisející s uvedenými kategoriemi (otevřená diskuse).
Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Zamčeno
Slovan1
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Slovan1 »

Přátelé,
takže válka v cyberprostoru došla do dalšího levelu - cz.nic zablokoval doménu aeronet.cz. Takto vypadá svoboda slova v praxi. Původně jsem myslel, že když budou blokovat dezinformační servery, takže bloknou seznam a podobné a ejhle, pravda jim vadí... Sláva rodu, tohle musíme vyhrát...
Justyna
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Justyna »

Reseni je tu (dekuji osobe s jmenem Otevřený Orl):

Proti blokaci AE , v linuxu pridat dosouboru /etc/hosts
192.124.249.14 aeronet.cz
89.221.213.141 skrytapravda.cz
78.24.14.63 Prvnizpravy.cz
217.11.249.162 protiproud.cz
aeronet.cz we widlich https://linuxize.com/post/how-to-edit-your-hosts-file/

Lze to pouzit i pro Windows, jen se obavam, ze i na toto rychle reseni se najde "zaplata" :(.
Zatim jsem rozbehla AE, na ostatne to zatim nejde.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Brzy zablokují i web Svobodného vysílače, viz info ZDE.

Toto fórum můžete nadále svobodně využívat k diskuzím, stačí se držet jen místní (N)etikety. Pro možnost psaní a sdílení čehokoliv Vás podpoříme.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Sanjasin
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Sanjasin »

Co je tohle za hlášku, to mi blokuje poskytovatel internetu nebo je bloklej Aeronet? Díky

Časový limit připojení hostitelského serveru
HTTP 502 – Nelze se připojit ke zdrojovému serveru
Zkuste to prosím znovu za několik minut
Ty Sucuri Firewall Časový limit hostování
Podrobnosti o chybě:
Kód chyby: HTTP 502
Chybová zpráva: Časový limit připojení back-endu nebo brány.
ID serveru: 19035
Co se děje?
Zdrojový server může být mimo provoz
Síť Sucuri blokovaná firewallem Originu
Co mohu udělat, abych to opravil?
Pokud právě navštěvujete web, počkejte trochu a brzy by se měl vrátit. Omlouváme se za nepříjemnosti.
Pokud vlastníte webové stránky, ověřte u své hostingové společnosti, zda je váš server v provozu a zda mají naše IP adresy brány firewall na seznamu povolených. Počkejte několik minut a zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, otevřete lístek na naší stránce podpory https://support.sucuri.net a my vám pomůžeme s řešením problémů.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Aeronet určitě svůj web neblokuje. Patrně jde o blokaci na úrovni poskytovatele domény .news. Na web nelze přistoupit ani přes VPN, resp. jiné IP adresy. Jak to opravit Vám asi poradí přímo pan VK v některých z jeho pořadů na Svobodném vysílači CS, který si poslechněte. Pokud to opravit jde.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zamčeno

Zpět na „Názorové a případné ostatní diskuse, které se jinam nehodí“