Hnutí Zeitgeist v ČR, jeho aktivity a členové

Tento prostor slouží k tématickým názorovým diskuzím, nemusí být námi sledován a striktně moderován.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Zamčeno
MilanVrba
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od MilanVrba »

Dámy, se zájmem sleduji vaše aktivity tady ve fóru a jsem znepokojený. Do svého tématu o aktivitách nemůžu napsat, když tak mi to prosím přesunňte někam, kam se to hodí. Píšu sem jako do posledního aktivního tématu.
To téma o aktivitách hnutí je vážně pestré. Koukám, s jalou vervou jste se sami pustili do Zeitgeistu a to jak na podměty reaguje. Nečekal jsem že se z jednoho tématu rozjede diskuse a já se dozvím tolik pro mě cenných informací.
V mezidobí jsem si pustil několik pořadů v rádiu. Díky Martine za cenné informace. Kam vám můžu a kdy zavolat? Chtěl bych se ještě na něco zeptat.
----
//Edit Martin Mojmír 11.02.2022, 11:14: Příspěvek přesunut odtud a zároveň založeno navazující téma toto.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 11.02.2022, 10:14, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunutí příspěvku uživatele s dodáním odkazu na navazující téma.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hezký den, pane Vrbo,

mrzí mne, že jsme Vaše téma zneužili pro řešení našich osobních věcí. Rád Vám cokoli zodpovím, můžete mne kontaktovat na 774888774. Pro vytvoření si nicméně objektivnějšího názoru můžete oslovit i lidi s českého Hnutí. Kontakty ZDE.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
MilanVrba
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od MilanVrba »

Děkuji.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Proč šlo fórum Hnutí Zeitgeist ČR do archivu?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Stalo se to jako reakce na akci Hnutí Zeitgeist ČR, které nejprve bez uvedení důvodu zablokovalo profil Davida Ponížila ve FB skupině Hnutí a na FB stránce Hnutí mu zakázalo reagovat, pak na FB stránce bezdůvodně zakázalo reagovat mně a nakonec se od fóra samovolně, bez jakéhokoli kontaktu a důvodu oddělili tím, že z webu ZeitgeistMovement.cz do něj odstranili veškeré jeho odkazy, čímž jej zapověděli svým uživatelům, čili se kategorie Hnutí stala částečně zbytečnou. Na to konto nakonec jsme rozhodli rovněž ve fóru zabanovat Michala Mausera vystupujícího na Facebooku pod pseudonymem Slavomír Přemysl pro jeho opakované nerespektování a hrubé porušování místní (N)etikety, konkrétně body 01.11., 01.13., 02.04. a 03.02.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tak to je docela dětinské, nebo ne?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Je to trošku nedospělé, ale ve Hnutí Zeitgeist ČR se o dospělosti převážně mluví, dětinskost je často vyčítána ostatním, zatímco u dotyčných je v pořádku aneb není nad kvalitní pokrytectví. Jedná se tak trošku o nepochopení Hnutí stavebních kamenů a principů. No, nedá se nic dělat.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
David Ponížil
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od David Ponížil »

Qestament píše: 13.02.2022, 15:08 Tak to je docela dětinské, nebo ne?
Dnes jsem náhodou zjistil, že jsem zcela skupinou hnutí blokován, když Martin sdílel nějaký status, ale pro mě je nedostupný. Žádné vyjádření čím jsem se provinil jsem nedostal a poslední můj nějaký komentář tam "leží" už nějakou dobu, takže důvodem je jistě zdejší "diskuze" a ego jistých jedinců. Poslední dobou se tam často vyskytují různé dezinformace a věci postrádající kontext, či manipulativní videa a různé flastenecké srajdy, které tam vkládá jak hnutí, tak ostatní lidé mimo hnutí.

Je ale určitě super, že hnutí sdílí videa, kterým ne všichni rozumí, ale to je samozřejmě jejich chyba a měli by se dovzdělat... ;) Skvělá práce a jistě to všem hodně dalo. Nevím jestli k tomu byl nějaký komentář, proč se toto video ve skupině vyskytlo, ale to už je jedno, to si "musí každý přebrat a pochopit sám". ;) Každopádně zítra, pokud tedy nemusíte vstávat např. do práce, můžete se o tom pobavit na jitsi se členy hnutí ve 21:30. :mrgreen:

Je to vlastně jediná možnost (kromě FB a emailu) jak hnutí kontaktovat a diskutovat. Dejte si ale pozor, abyste moc nekritizoval nebo nevznášel věcné argumenty. Mohlo by se vám přihodit něco podobného jako mě. :twisted: Tedy pokud se dostanete ke slovu. :P Přeji hodně štěstí a především zhlédněte videa a přečtěte si definici (příručku) hnutí, abyste byl v obraze o co vlastně jde. Příručka hnutí je jasná a opravdu to není nějaká bible, která se dá různě vyložit. To ale jistě pochopíte po přečtení sám... Hezký večer.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

David Ponížil píše: 13.02.2022, 18:17Je ale určitě super, že hnutí sdílí videa, kterým ne všichni rozumí, ale to je samozřejmě jejich chyba a měli by se dovzdělat... ;) Skvělá práce a jistě to všem hodně dalo. Nevím jestli k tomu byl nějaký komentář, proč se toto video ve skupině vyskytlo, ale to už je jedno, to si "musí každý přebrat a pochopit sám". ;) Každopádně zítra, pokud tedy nemusíte vstávat např. do práce, můžete se o tom pobavit na jitsi se členy hnutí ve 21:30. :mrgreen:
Je fakt, že pouze sdílení a přeposílání věcí jsem kritizoval hned od vstupu do Hnutí v březnu 2011. Od počátku jsem se snažil, aby se to tak nedělo. Dozvěděl jsem se vždy, ať to tedy udělám, což je klasický argument, když druhý nechce. Nevím, v čem má být vlastně Hnutí v tomto jiné, když tlačítko Sdílet používá na Facebooku dnes takřka každý. Předně "hnutí" je od slova "hýbat". V českém TZM chybí i a možná právě zejména tyto "drobnosti".

V českém TZM nikdo klasicky do práce nechodí, tak ztrácejí pojem o běžné lidské náplni. Jeden nechodí do práce vůbec, druhý vstává v 8:25, aby pak posedával u PC při práci, při které může dělat (ale příliš nedělá) i jiné věci a třetí si sám stěžoval, že v práci "dělá hovno", pokud to mám citovat (aktuálně je 4 dny doma na home-non-office a jeden den tedy jede do kanceláře nebo jezdí po pobočkách). Takže se mohou s lidmi scházet třeba i ve 3 ráno, to je jasné.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Téma zamykám, případně si založte jej znovu, ale již se k tomu za sebe nechci vracet / vyjadřovat. Blbostem se už věnovat nechci, je potřeba pracovat na pozitivních věcech. Negativně nechť se dál chovají už sami jiní, to přenechám už většinové společnosti včetně Hnutí Zeitgeist ČR.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zamčeno

Zpět na „Volné diskuze nad články, tématy a/nebo celými kauzami“