Malý postřeh z Rakouska, z Villachu v kontextu s očkováním, dnes - Facebook.com

Tento prostor slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro diskuze použijte prostor k tomu určený níže.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Komentovaný status: https://www.facebook.com/irena.neffe/po ... 7177939251 (rev. 21.01.2022, 18:32)
----
Irena Neffe píše:Malý postřeh z Rakouska, z Villachu v kontextu s očkováním, dnes.
Všade vás kontroluji, klidně na ulici zastaví a chtějí vidět certifikát o očkování. Tři dávky nejlépe.
Kromě toho, že vás zastaví na procházce, kdekoli a kdykoli, klidně vás zastavi v autě a kontroluji. Autem neočkovaný může jet jen maximálně na nákup,do práce, domů. Na nákup jen základních potravin, k lékaři a do lékárny. Nikam jinam. Ani jsem se neptala, zda vůbec městskou dopravou?
A teď "lahůdka" největší.
Pokud jste neočkovaný, můžete si nakoupit jen základní potraviny a věci. Je přísně určené co(mléko, máslo, chléb, toal.papír, jedno mydlo, atp.,)ale už třeba ne lahůdky. Kontroluji to v kontextu s očkovacim certifikátem. Raději jsem ani nezjišťovala co přesně si jen smí koupit neočkovaný.
U kasy v supermarketu si syn moji kamarádky, Rakušan, dal do košíku nabíječku na telefon a drobnosti z elektroniky (baterie, prodlužovačku). A teď to nejdůležitějsí, čemu bych nevěřila ani ve snu...🙀
..vše musel u kasy (není očkovaný) vyndat a vrátit do připraveného koše pro takové připady..mohl si vzít pouze to, co jsem popsala výše, základní potraviny.
Kontrolují všechny a všade😎😳..tak to jen na okraj v pátek večer..Hezký víkend.
Při tomto textu mám chuť udělat jediné. Vstát, zdvihnout do úrovně očí pravici a opravdu hlasitě zvolat: SIEG HEIL! Co směli a nesměli Židé při vzestupu nacistického Německa? Co smí a nesmí neočkovaní lidé dnes vedle v Rakousku? Z jaké země pocházel Adolf? Už je to dlouho, ale zároveň hned za dveřmi. Neofašistické Rakousko terorizuje obyvatele a svět opět nebo stále mlčí, schvaluje, legitimizuje a podporuje.

Zajímavě se vyvinulo zejména toto vlákno diskuze. Zfanatizovaní lidé, každý jen trošku jinak, směr je nicméně stejný.
----
Status na Facebooku Martina Mojmíra: https://www.facebook.com/mmartinb84/pos ... 5242666946
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Ta slepice mě zablokovala. :lol:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Paní zachvátila hysterická panická ataka z nezvládnuté situace. Příspěvky uvidíš, když se odhlásíš. Nicméně lze očekávat, že po brzkém čase si to uvědomí a své příspěvky zcela vymaže, a proto jsem raději udělal zálohu. V diskuzi nemá význam pokračovat, jen to paní ubližuje. To jsem nechtěl.

Jinak samozřejmě ano, v celém vlákně vůbec téma (ne)respektování a (ne)dodržování nařízení, které mi začala nesmyslně vyčítat, nezaznělo. Kdyby se mě na to zeptala, dozvěděla by se, že s ní v tomto samozřejmě souhlasím. Dále pak už jen "argumentuje" jí zvolenými autoritami, jako by měly jejich texty nějakou objektivní váhu. Plus ten pravopis... A Peterková? Jak píši, paní to nemá lehké, raději ji vůbec nekontaktovat a s ničím nezatěžovat.

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Dík. Je to horší než jsem si myslel. Píše o sobě, že je lékař a že se covidu věnuje na plnej úvazek :D Tak už je jasný odkud ten fanatismus plyne.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
David Ponížil
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od David Ponížil »

MUDr. Neffe je fanatička. Jestli ona je MUDr., tak já jsem Si Ťin Pchingův leštič bot.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy na autory jednotlivých konkrétních statusů“