ZmapujTo.cz ID: 174332; místo: Praha 13 - Velká Ohrada; založeno 14.11.2020

Tento prostor slouží k zakládání a řešení jednotlivých incidentů spadajících pod městskou část Praha 13.

Moderátor: Martin Mojmír

Zamčeno
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

14.11.2020; ID incidentu ZmapujTo.cz: 174332; místo incidentu: Praha 13 - Velká Ohrada; odkaz na ZmapujTo.cz (vč. GPS souřadnice): https://www.zmapujto.cz/map/issue/174332; komentář: Nebudeme zapomínat ani na Prahu 13, kde se situace po našem "otravování" sice trošku zlepšila (nově jezdí odvoz papíru i v sobotu, což je neuvěřitelné), ovšem zdaleka ne tak, jak by bylo potřeba, aby nedocházelo ke kontaminování životního prostředí. Dnes "jen" jedno nahlášení. Tedy z 14.11. http://www.zmapujto.cz/map/issue/174332.
----
Aktuální místně příslušný vedoucí Odboru životního prostředí: Mgr. Jana Gilíková; aktuální místně příslušný starosta: David Vodrážka (ODS).
----
🤲 Takto pracují vámi volení zástupci... 🌳👍
----
Incident je řešen rovněž v rámci FB skupiny Za Čistou Prahu 13 - https://www.facebook.com/groups/zacisto ... 987236590/
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Prostor byl uklizen a vyčištěn až v rámci pravidelného čistění silnic, ke kterému dochází 2x ročně. Na samostatný podnět město nijak nezareagovalo. Stavová zpráva s požadavkem uzavření incidentu byla dnes odeslána rovněž na ZmapujTo.cz. Téma uzavírám.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.
Zamčeno

Zpět na „Za čistou Prahu 13 - incidenty“