Otestovali jsme Rohlik.cz. Důkladně!

Tento prostor slouží k tématickým názorovým diskuzím, nemusí být námi sledován a striktně moderován.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Správce fóra
Správce fóra

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Toto je otevřené moderované diskuzní téma k článku projektu DuchDoby.CZ s názvem Otestovali jsme Rohlik.cz. Důkladně!, které sledujeme a kde se Vám po splnění jednoduchých podmínek můžeme věnovat. Pro interakci použijte tlačítko níže Odpovědět.

Diskuze pod článkem na webu byla vzhledem ke stáří článku a/nebo v systému WordPress, do kterého nechceme instalovat nadbytečné pluginy, nedostatečné ochraně proti spamu (již) uzavřena. Pokračovat v diskuzi nebo zahájit diskuzi novou můžete formou odpovědí tady. Toto téma zůstává otevřené.

No a pokud diskutovat nechcete, ale raději byste se třeba dostali k nějakému lepšímu mobilnímu tarifu, přejděte na :arrow: MojeRetence.CZ a vyberte si, navštivte domovskou stránku politicky nekorektního magazínu a blogu :arrow: DuchDoby.CZ, projekt politicky nekorektní internetové televize :arrow: JineMedium.CZ a/nebo projekty eventuální další, na které se dostanete ze stránky neziskové iniciativy :arrow: ETIQ.CZ, z.s.

ETIQ.CZ, z.s.
Správce fóra
Správce fóra

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Ve facebookové diskuzi Svobodného vysílače CS jsme se dozvěděli, že zakladatel a provozovatel Rohlíku patrně bude mít cosi společného s Aspen institutem. Co je Aspen Institute? Viz např. Wikipedia. Sponzorem je, mimo jiné, Zdeněk Bakala (kauza OKD a další) a lobistou Karel Schwarzenberg.
Tomáš is among the leading young entrepreneurs in Central Europe. He is the CEO and founder of Rohlik.cz, an innovative grocery delivery start-up with 90-minute same day delivery and the biggest online supermarket in the Czech Republic. Tomáš is also a partner in ENERN, an investment group investing in Internet companies and clean energy in CEE region. He lived in Sheffield, UK, in 2005- 2010. In 2012, Tomáš started DameJidlo.cz, a food delivery portal, which was bought by Delivery Hero, the #1 global player, in 2014. Tomáš is also the founder and ex-CEO of the Slevomat Group, the largest CEE group of daily deal sites which operates in seven countries and is the market leader in all of them.

Last edited in March, 2015.

Strojový Google překlad:
Tomáš patří mezi přední mladé podnikatele ve střední Evropě. Je generálním ředitelem a zakladatelem Rohlik.cz, inovativního start-upu dodávky potravin s 90minutovým doručováním ve stejný den a největšího online supermarketu v České republice. Tomáš je také partnerem v ENERN, investiční skupině investující do internetových společností a čisté energie v regionu střední a východní Evropy. V letech 2005–2010 žil ve Sheffieldu ve Velké Británii. V roce 2012 založil Tomáš v roce 2014 portál pro rozvoz jídel DameJidlo.cz, který v roce 2014 koupil Delivery Hero, světový hráč číslo 1. Tomáš je také zakladatelem a ex Generální ředitel skupiny Slevomat Group, největší skupiny středoevropských obchodů s denními obchody, která působí v sedmi zemích a ve všech je lídrem na trhu.

Qestament
VIP uživatel
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Jo slavnej Rohlík. Je tam fluktuace zaměstnanců jako v každý takový firmě. A kdyby tam neměli tolik úkáček, taky by to nebylo na škodu což ale při kapitalistický maximalizaci zisku tak snadný nebude. Nejhorší je jejich argumentace kvalitou přitom ta stojí za těžký hovno. Taky každou druhou objednávku něco reklamuju. Nejhorší je asi fakt ta zelenina. A dementní podpora co ti zavolá, ptá se na 3,14čoviny, ale nic nenapraví. Dmnce.

Nakupuju v iTescu. Dokoupím si tašky a i s nima to mám levnější než ve slavným rohlíku. A skoro nic nereklamuju.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

David Ponížil
Vodafone geek
Vodafone geek

Příspěvek od David Ponížil »

Díky za článek, ale peníze nečekej 😝. Velmi zajímavé počteníčko. Já přes rohlik ani jiné služby nenakupuji, zeleninu jsem se naučil kupovat u menších prodejců nebo na trzích, kde jsou ty kobzole za 8,- kilečko.😁 Tak nebudu přece 🔶 a kupovat španělský nebo holandský hnojokobzole za 30,- kilo...

Co mě zaujalo, je MLADÝ A SKVĚLÝ podnikatel Tomáš. damejidlo, slevomat, investice... Hmmmm, to je ale šikovný mladý podnikatel. Penízky vydělal na brigošce v mekáči a prodejem coly v plechu u Mácháče jako Buffett, že?😝😂 Jo ahaaaa, on má takové kamarády... Bakala, Trautenberg... Hahahahahahaha🤦🏻‍♂️
Seru se rád do všeho a všech. Nikdo mě za to neplatí, nikdo mě nekorumpuje a proto si můžu psát co chci. Kritické myšlení, vědecká metoda, diskuze. Máš? Umíš? Tak fajn, pokecáme...

Odpovědět

Zpět na „Diskuze nad články, tématy a/nebo celými kauzami“