Není nic jako nevolený zástupce. Všechny si volíte

Tento prostor slouží k tématickým názorovým diskuzím, nemusí být námi sledován a striktně moderován.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Správce fóra
Správce fóra

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Toto je otevřené moderované diskuzní téma k článku projektu (DuchDoby.CZ) s názvem Není nic jako nevolený zástupce. Všechny si volíte, viz :arrow: ZDE, které sledujeme a kde se Vám po splnění jednoduchých podmínek můžeme věnovat. Pro interakci použijte tlačítko níže Odpovědět.

Diskuze pod článkem byla vzhledem ke stáří článku a/nebo v systému WordPress, do kterého nechceme instalovat nadbytečné pluginy, nedostatečné ochraně proti spamu (již) uzavřena. Pokračovat v diskuzi nebo zahájit diskuzi novou můžete formou odpovědí tady. Toto téma zůstává otevřené.

No a pokud diskutovat nechcete, ale raději byste se třeba dostali k nějakému lepšímu mobilnímu tarifu, přejděte na :arrow: MojeRetence.CZ a vyberte si, případně navštivte domovskou stránku politicky nekorektního magazínu a blogu :arrow: DuchDoby.CZ, projekt politicky nekorektní internetové televize :arrow: JineMedium.CZ a/nebo projekty eventuální další, na které se dostanete ze stránky neziskové iniciativy :arrow: ETIQ.CZ, z.s.

David Ponížil
Vodafone geek
Vodafone geek

Příspěvek od David Ponížil »

Skvěle popsáno a vysvětleno i nepochopové pochopí. Vhodit lístek do urny a pak kvičet, že takhle jsme to nechtěli, je znakem šílenství. Je to jako opakovaně sahat na rozpálenou žehličku a pokaždé halekat, že to pálí...

"Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky." Albert Einstein
Seru se rád do všeho a všech. Nikdo mě za to neplatí, nikdo mě nekorumpuje a proto si můžu psát co chci. Kritické myšlení, vědecká metoda, diskuze. Máš? Umíš? Tak fajn, pokecáme...

Odpovědět

Zpět na „Diskuze nad články, tématy a/nebo celými kauzami“