Hysterie ve vláknech o retencích fóra Mobilmania.cz

Samostatné fórum slevy zprostředkovatelské služby Moje retence CZ - https://www.mojeretence.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Správa fóra ETIQ.CZ, z.s.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Není žádným tajemstvím, že ve fóru Mobilmania.cz nějakou dobu pomáhám radit lidem, jak se mohou dostat k retenčnímu tarifu ať už kteréhokoli mobilního operátora. Leč tato práce, kvůli které před léty vznikla v Mobilmania.cz fóru příslušná vlákna, je velmi nevděčná, kdy stačí, aby se objevil jeden odmítnutý závistivec a místní správa, protože neumí zvládat drobné konflikty, vše rovnou řeší vyhrocováním situace a eventuálními zbytečnými restrikcemi. Co jsem se správou na toto téma již řešil a kvůli čemuž tato zrušila příslušná jiná diskuzní vlákna, se dočtete ZDE. Protože teď jde o univerzální věc, zakládám pro to v našem fóru nové vlákno, jehož řízení je u nás v mé režii, tudíž se nikdo takzvaně nepodělá a neodstraní jej. My zvládat problémy umíme a nejen ty drobné.

Obrázek o prospěšnosti takové věci si udělejte sami. Přikládám screeny obrazovky před opětovným plánovaným vymazáním.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Zatím se vše ve fóru Mobilmania.cz nachází, budu sem do doby opětovného vymazání tématický obsah kopírovat. Již se ale do vlákna pravděpodobně nebudu zapojovat a to aniž by mi místní správa napsala. Já takové věci zkrátka nemám zapotřebí. Kdo bude mít zájem, může diskutovat ve fóru našem.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek

Tímto screenování vlákna fóra Mobilmania.cz končí, pokračování diskuze na téma eventuálně u nás zde. Minimálně v nejbližší době na servery Superfóra přispívat nebudu, vše si obstaráme sami ve fóru našem.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

S esquire již diskutovat nebudu, neboť s internetovými trolly se nepolemizuje nehledě na to, že tento zjevně ani nechápe psaný text.


Reakce na citace ve fóru Mobilmania.cz:
philmencz píše:Ta retence se týká jen mobilních tarifů anebo i IPTV? Uvažuji, že bych přešel k TM na neomezenku s SD a i s IPTV, ale do Magenty 1 se mi nechce, protože to není žádná hitparáda
peta809 píše:Pouze mobilních tarifů, nepletu-li se.
Retence se týká mobilních tarifů, internetu, lze vyjednat ale i prodloužení prvotní zahajující ceny IPTV. Do Magenty 1 nemá smysl v případě možností retence chodit, viz např. TENTO článek (ve fóru Mobilmania.cz odkaz na zakázaný web).

hauzz píše:Kdosi tu psal ze může na 3 měsíce dát 50% slevu na jakýkoli tarif z jejich ceníku včetně DSL. Když k nim člověk přetáhne víc čísel a služeb...
Ten někdo, kdo to psal, jsem byl já a nebýt závislé administrace fóra Mobilmánia, uživatel by již měl ode mne odpověď. Lze to i v případě jediného čísla.

Pokračování tématu o retencích T-Mobile nadále u nás ZDE.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Odkázal jsem ti sem lidi z mobilmánie tak snad se z toho tam neposerou a nedostanu ban :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

@Qestament: Sice to není proti jejich pravidlům, ale neměl jsi to dělat, akorát teď dostaneš ban, anebo tě minimálně smažou. Tyto naše kategorie se časem ve vyhledávačích zaindexují a kdo bude chtít radu či pomoc, ten si sem přijde. Já sledovat témata MM nadále budu a dle příkladu výše budu lidem u nás příležitostně odpovídat. Že se to místní nedozví, už má na triku závislá administrace fóra Mobilmania.cz.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Aha. Sorry jako. No tak já tam stejně nepřispívám dlouho a nepíšu k věci tak co. Já to mám jako obvykle víš kde :lol:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Tak jasně, známe se. Už tam ale asi, prosím, nepiš, jestli nemáš nic k tématu.

Ještě sem pro finále hodím soukromou komunikaci s anonymním trollem Mobilmánie. S tím StB ses trefil:
esquire píše:Jen pro vasi informaci. Cela situace jiz byla nahlasena T-Mobilu a ti to jiz resi.
Raziel-CZ píše:To je v pořádku, to mne nepřekvapuje, že se objeví nějaký práskač, který bude chtít lidem škodit. Pro Vaši informaci zase já Vám sdělím, že T-Mobile o tom dávno ví, dlouhodobě sleduje i můj LinkedIn, takže v tom nevidím problém.
esquire píše:V pripade, ze by vse bylo tak v poradku, tak by opravdu nebyl duvod nazvyvat me praskacem. Moc dobre jste si vedom, ze vase cinnost neni uplne ok.
Raziel-CZ píše:Takže tím chcete říci, že chováte jisté sympatie např. k StB, anebo donašečům StB? Co je mi známo, tak všem, kteří dělali za minulého režimu ať už jakékoli sviňárny, se říkalo práskači. Přitom se ničeho mnozí lidé proti režimu ani nedopustili. Takže k takovým lidem a jednání se přirovnáváte? Stále jste mi nenapsal, co konkrétně není podle Vás v pořádku, stále jen fabulujete. Domnívám se, že skutečně jen závidíte nebo si něco kompenzujete.
Další reakce nebyly, pak už jen to pokračování uvedené zde, kde ale stejně dosud nenapsal to, oč jsem jej žádal. Zkrátka standardní trolling no.


Domnívám se, že by lidé měli mít možnost se dozvědět, jak se tito lidé chovají a ovládají tamní moderátory.

Jinak se Superfórem mám obecně asi už téměř dvacetileté zkušenosti. Trošku se místní správa zlepšila, avšak beztak to vždy dospěje do stejného finále. Proto jsem také v minulosti složil fci moderátora FinExpertu. Protože prostě nekonzistentní a závislí lidé.

Btw pokud skutečně mi bude adminy napsáno, že něco smím, nebo nesmím, zatímco pro ostatní platí jiná pravidla (dvojí metr), anebo budu-li jen tak z rozmaru na pokyny trollů snad zablokován, hodím sem ještě komunikaci s administrátorem, kterému jsem prokázal porušování vlastních pravidla fóra, což mám pochopitelně též zazálohováno. Nedal jsem to sem zatím proto, že jsme se nějak po SZ dohodli a já dohody ctím. Teď ale, pokud dohody budou chtít jednostranně zrušit, pozbude důvodu to nenasdílet. No je to na zkrátka nich. To je k věci asi ode mne (zatím) vše.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

No je to vůbec celý fórum těžkej shit plnej trollů co porušujou pravidla v jednom kuse a nikdo nic neřeší. Já jsem tam reglej jenom chvili a stačilo. Čumím že za celou dobu se nic neděje ale hlavně že vyhrožujou jak všechno admini řeší :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Téma zamykám, retence a přetahovačky se nadále řeší v příslušných ostatních tématech. Např. ZDE nebo ZDE.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Moje retence CZ (MRCZ)“