Akademický dezolát JUDr. Svatomír Mlčoch ve veřejné funkci?

Tento prostor slouží k obecným názorovým diskuzím, nemusí být námi sledován a striktně moderován.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Člověk, když už tedy musí mít na něco názor, by měl být schopen nejen jeho obhajoby, ale zároveň určitého sebeovládání a základní slušnosti. Zvlášť pokud vystupuje jako autorita ve veřejné funkci. JUDr. Svatomír Mlčoch je dle Wikipedie i sebeprezentace právník, ekolog a vysokoškolský pedagog. Svým vystupováním však dané spíše popírá. Pokud po tomto budeme chtít konstruktivní diskuzi na téma, jež sám otevírá, dozvíme se nejen, že mu vlastně vůbec nerozumí, ale porozumět odmítá. To za častování nesmyslnými, s věcmi vůbec nesouvisejícími nálepkami.

S takovým chováním se setkáváme spíše u takzvaných dezolátů a obecně lidí s nižším vzděláním a zkušenostmi. Narazit ale na takového akademika dokáže poněkud překvapit. Myslím si, že by lidé měli vědět, kdo se nachází na jaké veřejné funkci a jak tuto zastává. Proto jsem se rozhodl naši společnou konverzaci sdílet. Věřím, že si pán za svým stojí a nebude tedy proti tomu nic namítat. Zvlášť když se tato nachází stále veřejně na jeho profilu. Tedy zatím, než možná vystřízliví a pak ji vymaže. Protože je to podle mého vážně ostuda.

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Diskuze má pokračování. Tedy nemá, JUDr. Mlčoch se rozhodl opět uvést pouze text bez relevantního obsahu s následným okamžitým zablokováním mi možnosti zareagovat. Nedá mi to nepodotknout, že takový zvolený závěr nepokládám za zrovna nejšťastnější. Mlčocha voliči jsou s jeho vystupováním zřejmě spokojeni aneb něco napiš - povoz se na ostatních, nechápej obsah, pozurážej konstruktivní kritiky, zabouchni dveře a rychle uteč. Jeden by řekl, že JUDr. Svatomír Mlčoch snad musí být permanentně pod vlivem, anebo mít titul koupený, neboť jinak si jeho přístup k věcem nedovedu vysvětlit.

Obrázek

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
David Ponížil
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od David Ponížil »

😀😀😀 A nedáš si pokoj a nedáš...
Odpovědět

Zpět na „Názorové a případné ostatní diskuse, které se jinam nehodí“