ZmapujTo.cz ID: 207623; místo: Praha 13 - Velká Ohrada; založeno 30.09.2022, uzavřeno 03.10.2022

Tento prostor slouží k zakládání a řešení jednotlivých incidentů spadajících pod městskou část Praha 13.

Moderátor: Martin Mojmír

Zamčeno
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Neděle 30.09.2022; ID incidentu ZmapujTo.cz: 207623; místo incidentu: Praha 13 - Stodůlky (Velká Ohrada); odkaz na ZmapujTo.cz (vč. GPS souřadnice): http://www.zmapujto.cz/map/issue/207623; komentář: Nemazat, ÚMČ Prahy 13 podněty ma svém webu neřeší.

Obrázek

Aktuální místně příslušný vedoucí Odboru životního prostředí: Mgr. Jana Gilíková; aktuální místně příslušný starosta: David Vodrážka (ODS, SPOLU).

🤲 Takto pracují Vámi volení zastupitelé a provozovatelé projektu ZmapujTo.cz... 🌳👍

Na incident bylo upozorněno rovněž ve FB skupině Za Čistou Prahu - https://www.facebook.com/groups/zacisto ... 583906326/
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Kontejnery byly dnes (01.10.2022) vyvezeny, avšak veškerý nepořádek kolem nich zůstal i nadále - odvezen nebyl. Papír se již rozlétá do okolí. Lidé nevěřícně kroutí hlavou, aby ale odpad naházeli do vyvezených kontejnerů, pomohli nám, anebo se jakkoli jinak zapojili do aktivismu, to ne. Co se mě týče, nepravidelně kolem kontejnerů uklízím, nelze to ale dělat pořád a za ty, kteří to mají na starost a jsou za to bohatě přepláceni.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Takto dle ÚMČ Prahy 13 vedeného starostou Davidem Vodrážkou vypadá vyvezený kontejner na papír a úklid stanoviště. Foceno den po svozu. Spousta papíru již odputovala do zeleně, kterou rovněž nebude ÚMČ Prahy 13 řešit. To nechávají na akce typu Ukliďme Česko pořádané (nikoli úřadem) pravidelně 1x ročně, při které se do úklidů zapojují dobrovolníci z řad běžných spoluobčanů. Nenechme se mýlit, uklizeno nebude ani ve všední den, takového zanechání odpadu u kontejnerů i jinde je u ÚMČ Prahy 13 standardní. ÚMČ Prahy 13 se věnovat problému nebude.

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Vyfocený papír kolem kontejnerů byl dnes odvezen. Stává se tak, pokud je intenzivně „bombardován” starosta, jenž sjedná rychle nápravu, aby měl takzvaně klid. To jsme si již zažili v rámci našich videí, viz prvotní Smetiště hl. m. Prahy - Velká Ohrada k 22.08.2016 aneb když na to úřady seró a hned následující den navazující Na okamžik uklizený odpad hl. m. Prahy - Velká Ohrada k 23.08.2016. Starostu jsme na několika našich FB stránkách a skupinách označili, dnes je uklizeno. Otázkou je opět a stále dokola na jak dlouho na zda vůbec došlo k úklidu ze strany ÚMČ Prahy 13, neboť odpad kolem kontejnerů na tříděný odpad tu uklízející občas i místní spoluobčané. Tento incident můžeme nicméně uzavřít. Škoda ale odpadu, co již odletěl do okolí...
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Stanoviště tímto centralizuji do nového incidentu ID 2022102301 založeného / evidovaného přímo neziskovou organizací ETIQ.CZ, z.s..
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zamčeno

Zpět na „Za čistou Prahu 13 - incidenty“