ZmapujTo.cz ID: 203817; založeno 01.08.2022, uzavřeno nevyřešením 25.09.2022

Tento prostor slouží k zakládání a řešení jednotlivých incidentů spadajících pod městskou část Praha 17.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Úterý 27.09.2022; ID incidentu ZmapujTo.cz: 203817; místo incidentu: Praha 17 - Zličín; odkaz na ZmapujTo.cz (vč. GPS souřadnice): http://www.zmapujto.cz/map/issue/203817; komentář: Letitá nepráce starosty MČ Prahy 13 Davida Vodrážky. V tomto místě ÚMČ nikdy nevyvinul žádnou činnost, nikdy nezajistil úklid ani nápravu. ÚMČ podněty neřeší ani přes jejich vlastní aplikaci. Doplnění: Prostor nespadá pod Prahu 13, nýbrž Prahu 17, jenž na rozdíl od Prahy 13 se k věci zachoval zodpovědně, incident přijal, s námi projednal a započal řešit.
----
Aktuální místní řešitel: Ing. Jarmila Hindová; aktuální místně příslušný starosta: Mgr. Alena Kopejtková (ODS, SPOLU)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

03.08.2022 ÚMČ Prahy 17 prostřednictvím portálu ZmapujTo.cz uvedl: „Předmětný pozemek není ve vlastnictví ani ve správě městské části. Pozemek je ve vlastnictví soukromé fyzické osoby, v závislosti na aktuálním stavu pozemku je tato osoba vyzývána k úklidu. Poslední výzva byla odeslána v červenci 2022.” Na to jsme odpověděli: „Děkuji za informaci. Pokud nebude vlastníkem reagováno, budeme věc co by nezisková iniciativa dále řešit s příslušnými úřady, neboť zde nepochybně dochází k porušování hned několika zákonů týkajících se ochrany životního prostředí a o odpadech. Martin Mojmír Böhm, ETIQ.CZ, z.s.” Při tom mne Ing. Jarmila Hindová oslovila e-mailem se zájmem se potkat a věci osobně probrat, co jsem za ETIQ.CZ, z.s. přijal. Na místě mi byly sděleny nějaké konkrétní podrobnosti, paní Ing. Hindové jsem sdělil některé návrhy řešení a rozešli se s tím, že ÚMČ věc řeší a dáme si vědět později. Po cca měsíci jsme paní inženýrku kontaktovali s dotazem na stav, načež tato odpověděla, že byl prostor vlastníky uklizen. Na základě této zprávy jsme po několika dnech přišli prostor zkontrolovat, na základě čehož byl otevřen další incident č. 207457.
Odpovědět

Zpět na „Za čistou Prahu 17 - incidenty“