Přetahovací a retenční nabídky Vodafone

Samostatné fórum slevy zprostředkovatelské služby Moje retence CZ - https://www.mojeretence.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Správa fóra ETIQ.CZ, z.s.
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Ahoj, je tu někdo? Tak co mám provést? Dát jí ten seniorský tarif u Vodafonu a pak ho přes retenci vylepšit?
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ahoj. Ne, toto je jen diskuzní fórum. Objednávky se řeší přes web MojeRetence.CZ, kde se nachází příslušné formuláře včetně veškerých informací. Formuláře budou dostupné od 11.5. z důvodu mé aktuální hospitalizace v nemocnici.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Ok, já jen chtěl vědět, jak postupovat, když má předplacenou kartu.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Z Vodafone dobíječky na retenční tarif přejít nejde. Je potřeba mít standardní paušál alespoň měsíc a pak možná.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Ahoj, tak babička už má ten seniorský tarif přes měsíc, přešla na něj z té předplacené karty. Už bychom mohli zkusit tu retenci?
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ahoj. Zkusit to můžeme. Je to ale fakt jen zkouška. Tak přes web klasicky objednat službu.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Dnes na nejmenovaném fóru:
Hawkey12345 píše:Tak jsem včera vygeneroval OKU, dnes ráno volala nějaká bába, řekl jsem ji, že mám nabídku od O2 family neomezený za 6 stovek mínus 3 stovky od Airbank. Řekla že na 6 stovek se dostane, ale níže ne, poděkovala, že jsem byl jejich zákazníkem a položila. Čekal jsem, že nabídnou alespoň něco, když jsem u nich byl snad 15 let... :-D
Milos píše:Jaký tarif jsi měl do teď? A jaký tarif ti nabídla za těch 6 stovek?
Se divím, že ti nenabídla třeba Neomezený Super (rychlost 10Mb/s) za 418Kč, viz. https://forum.mobilmania.zive.cz/viewto ... #p13662818
Hawkey12345 píše:Momentálně ještě prehistorický bez dat za pár kaček (přetransformovaný z tehdejšího ČD tarifu), ale řekl jsem ji co nyní chci a ani nezkusila nic nabídnout, odpálkovala mě a položila. No nic, O2 s AB a uvidíme kam půjdu až tu akci AB ukončí.
Tyto situace řešíme poměrně běžně. Retenčnímu operátorovi je nutné občas trošku pomoci. I toto spadá no našeho know-how, resp. pokud se nepodaří, vyřešíme napřímo přes střední management. Klientovi bychom sami sjednali tarif Super u Vodafone bez problémů za 418 Kč měsíčně.

Objednat služba se dá případně na mojeretence.cz přímo ZDE.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Moje retence CZ (MRCZ)“