Přetahovací a retenční nabídky Vodafone

Tento prostor slouží k obecným názorovým diskuzím, nemusí být námi sledován a striktně moderován.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým fóra ETIQ.CZ, z.s.
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Ahoj, je tu někdo? Tak co mám provést? Dát jí ten seniorský tarif u Vodafonu a pak ho přes retenci vylepšit?
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ahoj. Ne, toto je jen diskuzní fórum. Objednávky se řeší přes web MojeRetence.CZ, kde se nachází příslušné formuláře včetně veškerých informací. Formuláře budou dostupné od 11.5. z důvodu mé aktuální hospitalizace v nemocnici.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Ok, já jen chtěl vědět, jak postupovat, když má předplacenou kartu.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.

Příspěvek od Martin Mojmír »

Z Vodafone dobíječky na retenční tarif přejít nejde. Je potřeba mít standardní paušál alespoň měsíc a pak možná.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.
Odpovědět

Zpět na „Názorové a případné ostatní diskuse, které se jinam nehodí“