EMA varuje před posilovacími dávkami, mohou oslabit imunitní systém - Novinky.cz

Tento prostor slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro diskuze použijte prostor k tomu určený níže.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Komentovaný článek: https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... m-40383884 (rev. 13.01.2022, 20:15)
----
Novinky.cz píše:Evropská léková agentura (EMA) varovala před posilujícími dávkami vakcíny proti koronaviru. Pokud by se opakovaly v pravidelném intervalu čtyř měsíců, mohly by oslabit imunitní systém a způsobit u lidí únavu. Agentura doporučila, aby podání posilující dávky bylo sezonní –⁠ a to v zimním období, stejně jako u chřipky.
EMA objevila Ameriku! O čem jsem psal před cca půl rokem, na to nyní přicházejí „autority”. Každý nezaujatý lékař potvrdí, že pokud je dostatek protilátek, je zbytečné až škodlivé nechávat se přeočkovávat. Proč? Protože všeho moc škodí.

Totiž opakované takové zásahy do těla, kdy se toto dlouhodobě a intenzivně zaměřuje na určitou věc, je zatíženo, logicky snižuje imunitu - účinnost obranyschopnosti proti ostatním patogenům. Tělo je slabé, náchylné chytit jiný moribundus, třeba i běžnou rýmu. S tou pak bojuje podstatně déle, můžete mít horší průběh a mít i nepříjemné následky. V čem je ale zejména problém, je fakt, že dlouhodobě vysoké protilátky, a navíc ještě záměrně udržované, tělu neprospívají. Jsou těžkou zátěží pro játra a ledviny, které pak se rychleji opotřebují a člověku dříve odejdou. To je druhá věc. No a třetí věc je vyšší náchylnost na autoimunitní reakce a tedy i vznik takových nemocí. Jsem přesvědčen, že jestli se covidu zbavíme, se z toho hlavně očkovaní pěkně zapotí.
----
Status na Facebooku Martina Mojmíra: https://www.facebook.com/mmartinb84/pos ... 2206595583
Status na Facebooku DuchDoby.CZ: https://www.facebook.com/duchdoby.cz/po ... 9092098324
Komentář na Novinky.cz: https://www.seznam.cz/profil/martin-boh ... I2OTI1MDQ4
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy na autory jednotlivých konkrétních statusů“