Čtvrtá dávka povzbudí protilátky jen krátce - Novinky.cz

Tento prostor slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro diskuze použijte prostor k tomu určený níže.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Komentovaný článek: https://www.novinky.cz/zahranicni/blizk ... e-40383394 (rev. 09.01.2022, 19:17)
----
Novinky.cz píše:Po čtvrtém očkování vakcínou proti koronaviru se hladina protilátek v těle zvyšuje až pětinásobně. Záhy se však vrací na stejnou úroveň jako krátce po třetí dávce. Zatím není jasné, co to znamená. Ukázala to studie z Izraele, kde se čtvrtou dávkou již očkuje.
Znamená to přirozeně, že to nefunguje. Může to znamenat, že se lidský organismus na látku adaptoval, že se organismus brání dlouhodobě vysoké hladině protilátek, neboť to může způsobovat autoimunitní incidenty, anebo že jelikož je vakcína stále ta původní, to na deltu a omikron, které převažují, prostě nemá téměř vliv. A máme vole játra... Ale dobře, počkáme si opět nějaký čas, než se to dozvíme od pseudoodborných autorit, neb tvůrci vakcíny to jen tak nepřiznají. Tak šup pro čtvrtou, pátou, desátou dávku. Gůt apetít!
----
Status na Facebooku Martina Mojmíra: https://www.facebook.com/mmartinb84/pos ... 3003548170
Komentář na Novinky.cz: https://www.seznam.cz/profil/martin-boh ... I2NjkzNDYw
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy na autory jednotlivých konkrétních statusů“