ZDay a další aktivity Zeitgeist

Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte některou ze sekcí níže.
Odpovědět
MilanVrba
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od MilanVrba »

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jestli má hnutí nebo plánuje nějaké aktivity. Za poslední roky nevidím kromě omílání téhož dokola na SVCS nic. Dokonce bych řekl, že pan Taubinger tam už hodně blbne. Plánujete nějaký ZDay nebo jinou akci? Co dabing nového filmu, je něco nového? Na webu taky nic nevídám, fórum je mrtvé. Díky alespoň za titulky,ale dostat se k ním přes ten shop je taky porod. K čemu je to vůbec dobré? Díky za odpověď.
David Ponížil
VIP uživatel
VIP uživatel

Příspěvek od David Ponížil »

Nebude nic. Tau a spol. jsou zahledění do sebe a své "pravdy" a výkladu příručky hnutí. Max. vás odkáží na sebe samého. Viděl jste "rozhovor" J. Greguše u anarchoblba Urzy? Tak si ho pusťte. Ján se tam nechal totálně vmanipulovat do neuvěřitelných pitomostí. Nebyl schopen argumentovat ani odhalit, že jediný důvod k tomu, proč ho tam Urza chtěl, bylo udělání z J. a ostatních z hnutí totální debily. Povedlo se. Bohužel. Někteří v oficiálním hnutí ČR dokonce skončili a prezentují myšlenky Zeitgeist sami za sebe. Škoda, ale nejspíš kvůli "moudrosti" ostatních členů to nešlo jinak.
Poradím, pomůžu... To stejné čekám od vás a nebo minimálně věcnou diskuzi. A pozor, lež má krátké nohy... :twisted:
MilanVrba
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od MilanVrba »

Promiňte, ale vás jsem se neptal.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hezký den, pane Vrbo,

nevím, zda jsem oprávněn za Hnutí Zeitgeist ČR po mém odchodu v březnu odpovědět, ačkoli jsem Hnutí Zeitgeist obecně nadále členem, alespoň Vám sem uvedu, že jsem Váš dotaz samozřejmě ihned zaznamenal a čekám, zda a kdy Vám někdo z českého hnutí zareaguje. Pokud se tak nestane do konce roku, pošlu dotaz na e-mail Hnutí, eventuálně tak můžete učinit sám. E-mailová adresa je info@zeitgeistmovement.cz. Ovšem chápu a oceňuji, že svůj dotaz pokládáte takto zároveň prostřednictvím oficiálního fóra Hnutí Zeitgeist ČR veřejně, jinak by se o něm nikdo nedozvěděl. Děkuji za to.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.
MilanVrba
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od MilanVrba »

Prosím o odpověď někoho z hnutí. Díky.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.

Váš dotaz jsem vznesl do úkolníku Hnutí. Pokud jej někdo používá, měl by Vám zde odpovědět. Záznam zde: https://redmine.etiq.cz/issues/463

Login: admin, heslo: 42
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.
Michal Mauser
Hnutí Zeitgeist ČR
Hnutí Zeitgeist ČR

Příspěvek od Michal Mauser »

Dobrý den, jelikož byl o naše akce za poslední roky téměř nulový zájem, což dokazuje i zmíněná mrtvost fóra (sami sobě psát nemáme důvod), tak zjevně ještě nenastala ta správná doba. Proto se soustředíme především na osobní projekty. Petr pracoval mimo jiné na videích, např. zde a já se věnuji šíření myšlenek a práci na soběstačnosti v okolních komunitách osobně. Co se týče dabingu, tak stále nemáme vybranou cílovou částku a čeká se také na zdrojové materiály od PJ. Dabing má na starosti pan Taubinger.

My stále děláme, co můžeme. Chybí nová krev. Bez toho, aby s námi noví lidé pravidelně komunikovali a sami projevili ochotu se těžko někam posuneme. Online se stále setkáváme každé pondělí od 21:30 zde. Třeba mě v něčem ještě kolegové doplní.
MilanVrba
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od MilanVrba »

Díky za odpověď.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.

I mrtvost fóra dokazuje téměř nulový zájem o akce Hnutí... No... Dobře...
Odpovědět

Zpět na „Hnutí Zeitgeist v České republice a ve světě“