Přetahovací a retenční nabídky Vodafone

Samostatné fórum slevy zprostředkovatelské služby Moje retence CZ - https://www.mojeretence.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Správa fóra ETIQ.CZ, z.s.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Kolegu na problematiku Vodafone obecně. Ano, vše je přes formulář na webu.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
David Ponížil
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od David Ponížil »

Ahoj,

co se týče Vodafone, tak je to u nás ten nejhorší operátor. Ceny vysoké (což má i O2), naprosto otřesné služby a fungování systémů. Od té doby, co se pustili do sloučení s UPC, to šlo totálně do kopru. Už skoro tři roky mají v nabídce to samé, jen mění názvy tarifů, aby to vypadalo, že se něco děje. Ve skutečnosti se neděje vůbec nic. Věděl jsi, že donedávna neměli ani retenční oddělení? Proto ten nejmenší klientský podíl na trhu. Situace se pro ně rapidně zhoršovala a proto museli reagovat a i přesto jsou jejich retence oproti T-Mobile k smíchu.

Vodafone TV + internet: Tak tady prostě ujeli. U UPC jsem si zařídil internet 300/20Mbps a nějakých 200 TV programů za opravdu skvělou cenu ;). Po převedení do systémů VF mě přešel úsměv. Přihlašovací jméno do VFTV ti určí VF, stejně tak heslo bez možnosti změny. Dokonce mi ti odborníci zrušili možnost zaplatit fakturu kartou online:))). Zadávat platební příkaz je pro mě totální opruz a okrádání o čas...
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Hmm, díky za informace. K O2 určitě nepůjdu, i když má asi nejlepší signál a T-Mobile zase signál horší - na venkovním prostranství to jde, uvnitř budov už je to horší. Ale tak hlavně, že jede Vodafone čistě na zelenou energii :-)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

O2 a T-Mobile sdílí BTS... A Vodafone na čistě zelenou energii? No... dobře... Téměř každý potřebuje nějakou víru... :)

Jinak pokud se mám vrátit k tématu, vše aktuální je stále vyobrazeno a k získání na stránce www.mojeretence.cz.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

S tou zelenou energií to byla ironie, že se tím holedbají a označují se ua nejlepšího operátora. Vyzkouším ještě u známých poptat jak jsou na tom se signálem T-Mobile. Je fakt, že sestra s rodinou mají T-Mobile i všechny kolegyně v práci. Možná bychom s otcem přešli, ale oříšek je mamka, ta nechce nic měnit a dobíjí si stále předplacenkou kartu Vodafone, ona nevykecává, telefon strašně rychle pokládá :-) Musel bych se podívat kolik provolá, má Aligatora a sms moc nepíše, ty delší za ni píšeme my :-) Nevím, jaký nízký tarif by se jí hodil.
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Tak babičku k přechodu nepřesvědčíme, ted je u nás sestra a opravdu signál T-Mobile špatný uvnitř budov. Takže jdu vyplnit retenční nabídku na Vodafone pro taťku za 298 Kč a u sebe stále váhám, jestli 20 GB nebo si dát neomezená super za 553 (tady mám je obavy z té rychlosti, když je tam uvedeno rychlost až 10 mb/s, zaráží mně to až ... jestli nevzít raději 2O GB plnou rychlostí, když doteď překračuju těch 2,5 GB... Ještě tak nějaký obyč tarif pro babičku bez dat, ty ona na tom aligatoru véčkvém nepotřebuje :-)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

To "až" závisí na dostupné max. rychlosti připojení v dané lokalitě. Limitovaná, byť s maximální rychlostí data rychlost dat nenavýší. Doporučuji proto data neomezená s rychlostí "až" 10 Mb/s. Datové omezení je zbytečné.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Díky moc, jdu na to.
David Ponížil
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od David Ponížil »

U VF je možnost tarifu pro seniory. Již si nepamatuji obsah a cenu, poptal jsem se u známé, tak uvidíme. Co se týče "až" 10Mb/s, tak to závisí na dané lokalitě, jak říká Martin, ale vůbec bych se nebál, že to nepofachčí, když navíc sám tvrdíš, že signál je v pohodě. Tady si to můžeš i ověřit: https://www.vodafone.cz/internet/mereni ... internetu/
David Ponížil
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od David Ponížil »

Takže 3GB, neo sms a 200 minut za 299,-.
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Díky, lae ona data nepotřevuje, nemá chytrý telefon, má seniorské Aligaotr véčko :-) To už by mohla mít stejný tarif jako otec, který ted přes retenci požaduji pro něho za 298 Kč Red LTE pro věrné.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Za nás je to v podstatě jednoduché. Nabízíme zprostředkování toho, co je uvedeno na www.mojeretence.cz. Všechny tarify mají vždy neomezené volání a sms. Liší se jen daty. Co není na webu, nezprostředkováváme.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Jasné, já bych to tím asi uzavřel, byl mi pro ni doporučován Kaktus, ale nevím, jestli ji přesvědčím, ona vždy operuje s tím, že si volá se sourozenci či švagrovými, aby to ani oni neměli drahé at jsou ve stejné síti, ale stejně všichni nejsou. A nevím jaký tady bude mít Kaktus signál. Hledám pořád na vánoce nějak levný tablet do 3000 Kč (ona nepotřebuje žádný drahý a náročný), Huawei asi nechci dívám se po Iget, že by si mohla volat se sestrou a vnučkami přes messenger či whatsapp a sledoval nějaké TV pořady zpětně, tak uvidím, snad mi to neotříská o hlavu, když nemá ani chytrý telefon a na počítači neumí, ale zas aby nezakrněla 😊
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Ahoj, mohl bych požádat o retenci na další telefon? Mamka se nechala konečně přesvědčit. Jde na operaci kolene a pak na rehabky bude pryč více jak měsíc a půl a využije to nyní určitě. Mám vyplnit formulář a odeslat? Díky
Tomas28
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Tomas28 »

Ale ted se dívám, že podmínkou je mít stávající paušál a ona má jen dobíjecí Vodafone kartu....
Odpovědět

Zpět na „Moje retence CZ (MRCZ)“