Antigenní testy odhalily jen 43 procent případů nákazy

Diskuze ke komentářům na webu a blogu Martina Mojmíra Böhma - http://www.martinbohm.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Toto je otevřené moderované diskuzní téma ke komentáři publikovaném v blogové části webu MartinBohm.CZ s názvem Antigenní testy odhalily jen 43 procent případů nákazy, a/nebo (popřípadě) stručnějšího statusu na Facebooku, které sleduji a kde se vám po splnění jednoduchých podmínek mohu věnovat. Pro interakci použijte tlačítko níže Odpovědět.
----

Diskuze pod článkem na webu byla vzhledem ke stáří článku a/nebo v systému WordPress, do kterého nechci instalovat nadbytečné pluginy, nedostatečné ochraně proti spamu (již) uzavřena. Pokračovat v diskuzi nebo zahájit diskuzi novou můžete formou odpovědí tady. Toto téma zůstává otevřené.

No a pokud diskutovat nechcete, ale raději byste se třeba dostali k nějakému lepšímu mobilnímu tarifu, přejděte na :arrow: MojeRetence.CZ a vyberte si, navštivte domovskou stránku politicky nekorektního magazínu a blogu :arrow: DuchDoby.CZ, projekt politicky nekorektní internetové televize :arrow: JineMedium.CZ a/nebo projekty eventuální další, na které se dostanete ze stránky neziskové iniciativy :arrow: ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět

Zpět na „Martin Böhm, osobní web (MBOW)“