Přetahovací a retenční nabídky T-Mobile

Samostatné fórum slevy zprostředkovatelské služby Moje retence CZ - https://www.mojeretence.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Správa fóra ETIQ.CZ, z.s.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Běžný operátor dnes nabídne 40 % a to již jen v 50 % případů (sedí tam jeden tuleň, co strašně lže, aktivně pomlouvá ostatní operátory, což je mimochodem nezákonné, a ten nikam nepřepojuje a nic nenabízí - mám už s ním docela dost nahrávek). Slevu 50 - 55 % dostanete po zahájení přenosu z retenčního / uvolňovacího odd., ale pozor, zastavit se přenos dá nejpozději 27 hodin před portací (pokud máte přenos ve středu, v úterý jej už nezastavíte).

Mimochodem nedávno se někdo se na Kellnerově O2 fóru MobilMania.cz ptal, zda je možný od odchodu přenos zpět na 50% přetahovací slevu, načež já napsal ano. Nyní potvrzuji své první reálné uskutečnění, takže ano, můžete to dělat pořád dokola. Příklad: Nedostanete se se slevou výše než na 40 %, zahájíte přenos, nikdo vám nezavolá (což se občas už stane - operátoři si však do PC píší, že volali, aby vyhonili nadřízené, ale je to lež), přejdete v pondělí třeba k Tesco, hned ten den portace zadáte návrat k T-Mobile, ve středu přijde SIM, v pondělí je portace. Bingo, máte další tři měsíce 50 % a můžete to točit. Týden se dá vydržet kdekoli, investice do SIM max. stovku s kreditem 200 a internetovým balíčkem třeba 1GB. Provoláte kredit a pak volání přes net z Odoriku, pokud je potřeba. Nic strašného. (Hlavně nechoďte k O2, tam vám naúčtují 99 aktivaci a 99 kurýra.)

A ještě jedna věc, nyní k argumentaci. Při odchodu argumentujte TÍMTO. Tyto studentské tarify Vodafone zachoval proto, aby je mohl používat zároveň jako retenční a/nebo přetahovací. Pak je tu ještě 4GB varianta za 397, kde oficiálně k tomu musí být Vodafone internet, ale neoficiálně to jde i bez něj a T-Mobile to dobře ví. Nechť vám toto aktualizované info pomáhá.

P.S.: T-Mobile na vyžádání OKU zasílá nově většinou do 24 hodin; často jej ale nepošle vůbec, takže si ho vytáhněte v Můj T-Mobile a rovnou odcházejte, volání si o OKU je dnes už spíše pro někoho možná zbytečné zdržování.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

T-Mobile reaguje na nové studentské a zároveň retenční tarify Vodafonu následujícími retencemi:

# neomezené volání, sms a 17GB za 435 Kč vč. DPH
# Můj svobodný tarif M a neomezená data SD za 495 Kč vč. DPH
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hippik píše:Zdravím a pokud by se někomu chtělo si trochu počíst a třeba poradit, budu rád. Ve firmě přichází konec smlouvy s TM. Dokázal by mi někdo říct, jake ceny jsou teď pro firmy adekvátní? Rozdíl ceníku vs. realita jsou u osobních čísel cca 50%, jak jsem tu vyčetl, ale nevím jak je to u firem?
Máme 7x neomezené volání + SMS (Flat jak jsem pochopil z diskuze), data 1,5-5GB, z toho 3 čísla mají + 300 minut do zahraničí, zóny 1,2,3. Pak nějaké drobnosti, mobilní net 3Gb, pevný net M, 2 čísla čisté na příjem za 20 kaček a SIM do zabezpečovačky za pár kaček. 2 čísla jsou uspaná od bývalých kolegů. Aktuálně to dělá cca 4 tis. za paušály měsíčně.
Určitě to dokážu i podrobně rozepsat, takže pokud se v tom někdo bude chtít pohrabat, stačí říct a pošlu co mám.
Předem díky za reakce.
Odkaz na dotaz ZDE.

Naše reakce: Víceméně nezáleží na tom, zda je smlouva na firmu, nebo ne. Firemní smlouva je jen o tom, že nelze tarify bez sankcí vypovědět. Slevy na firmu při takovém počtu služeb mohou dosáhnout 55 - 60 %. Skrz www.mojeretence.cz to eventuálně umíme zařídit.

Pokud budete mít dotazy, můžete je u nás pokládat, budu se Vám věnovat.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
jezevcik8475
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od jezevcik8475 »

Zdravím zde všechny. Je tu nějak mrtvo, zřejmě lidem nevadí platit vysoké částky za poskytování mobilních služeb... Ale teď zpět k tématu.
Podařilo se někomu v poslední době získat retenci na tarif ve výši 55-60%?
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Také zdravím,

tak toto je jen fórum. Více to žije v naší FB skupině Podpultové mobilní tarify, ačkoli ne tak moc. Hodně soukromých zpráv mi tam chodí.

Co se teď aktuálně daří, je 45 - 50 % max. Na 55 % se poslední dobou nedostanu. 40 % nadále samozřejmě naprosto bez problémů.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
jezevcik8475
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od jezevcik8475 »

Zdravím všechny. V současné době mám dva tarify - neomezeně +SD s 50% slevou. Jsou schopni nabídnout i více? Tedy 55-60% při odchodu, zahájení přenosu? Pokládám si otázku, jestli vůbec má cenu zahájit přenos, či domluvit se rovnou raději na tarifu HD s 50% slevou...
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tak to je bizár. Kolikrát ti tady už Martin odpověděl a ty sem znovu vložíš 55 - 60 %? Děláš si srandu?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
tom7894
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od tom7894 »

Dobrý den,
jde sehnat prosím v retenci i tarif Junior 3GB plus, popřípadě zakolik.
děkuji
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hezký večer,

v retenci umíme sjednat vše, co je uvedeno na webu mojeretence.cz.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

wit.cz 20. 12. 2023 15:21 na nejmenovaném fóru píše:Jak dlouho trvá než zavolá TM zpět po zobrazení OKU?
Rozsah je cca 5 minut až 5 pracovních dnů.
hauzz 20. 12. 2023 16:58 na nejmenovaném fóru píše:Někdy jen zobrazení OKU neřeší. Zadání přenosu čísla je 100% probudí.
Na toto bych nespoléhal, ne vždy tomu tak je.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hohou 22. 12. 2023 07:46 na nejmenovaném fóru píše:Loni mi reagovali do 5 min. Letos volali druhý den. Záleží, kolik toho mají. Pracovní doba na retenci je do 16:30 hod v pracovní dny.
Pracovní doba retenčního odd. T-Mobile není do 16:30 v pracovní dny, nýbrž do 19:00 v pracovní dny. Ojediněle se může stát, že zavolají i o víkendu. Přepojování však pouze v PO-PÁ od 8:00 do 19:00.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Moje retence CZ (MRCZ)“