Přetahovací a retenční nabídky T-Mobile

Samostatné fórum slevy zprostředkovatelské služby Moje retence CZ - https://www.mojeretence.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Správa fóra ETIQ.CZ, z.s.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Co znamená pojem retence a co toto znamená v souvislosti s mobilními operátory, jsme si uvedli ZDE.

V našich tématech o retencích mobilních operátorů informujeme o tom, jaké konkrétní retence a/nebo i přetahovací podpultovky ten který mobilní operátor umožňuje, přičemž někteří z nás mohou být dokonce schopni vás k daným zajímavějším cenám dostat. V tomto fóru si sdělujeme informace, vzájemně pomáháme a radíme. Informace zde mohou být jak přímo psané, tak kopírované odjinud. Budeme rádi, pokud se do diskuze také zapojíte.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Retenční podpultové nabídky mobilního operátora T-Mobile k 13.06.2020 jsou:

– neomezené volání i SMS, 1GB dat = 190 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)
– neomezené volání i SMS, 2GB dat = 240 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)
– neomezené volání i SMS, 4GB dat = 270 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)
– neomezené volání i SMS, 12GB dat = 330 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)
– neomezené volání i SMS, 20GB dat a poté neomezeně s rychlostí 3 Mbps = 430 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)
– neomezené volání i SMS, 50GB dat a poté neomezeně s rychlostí 10 Mbps = 893 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)


Přetahovací podpultové nabídky mobilního operátora T-Mobile k 13.06.2020 jsou:

– neomezené volání i SMS, 1,5GB dat = 263 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)
– neomezené volání i SMS, 3GB dat = 313 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)
– neomezené volání i SMS, 12GB dat = 413 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)
– neomezené volání i SMS, 20GB dat a poté neomezeně s rychlostí 3 Mbps = 538 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)
– neomezené volání i SMS, 50GB dat a poté neomezeně s rychlostí 10 Mbps = 638 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)
– neomezené volání, SMS i internet = 788 Kč (ekvivalent pro ovce, resp. standardní nabídka ZDE)

Více informací, stejně tak jako retence a přetahovačky jiných mobilních operátorů, najdete ZDE.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Vzhledem k mému odchodu z fóra Mobilmania.cz nadále reaguji opět již pouze věcně a již pouze v našem fóru tady. Kdo bude mít zájem, ten se přidá.

hauzz píše:Jen abych mojí předchozí odpověď upřesnil - tu slevu 50% na 3 měsíce na všechny tarify z ceníku nabízel někdo z T-mobile kdo zavolá z jejich ofiko linky. Ale už jsem línej to dohledávat. Takže jsem nemyslel místní retenční celebritu posledních dní které Esquire udělal tolik reklamy zdarma že by i sami PR z T-mobile záviděli :-)
Toto na MM nabízel, tuším, Vilem69. Již delší dobu mi ale neodpovídá.


Edit 13.07.2020, 00:17: Tak to byl Vilem96.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

dockalacek píše:Co může vést k tomu, že OKÚ není v samoobsluze vůbec vidět? O mně nejde, jsem u O2, ale řeším tarif pro přítelkyni, její ségru a maminku, všechny tři jsou v Magentě a prostě po přihlášení tam pod smlouvama nic není, kromě Nastavení vyúčtování a ještě jedné položky. OKU nakonec poslali smskou, to ale nemá ten potřebný efekt, chápu dobře?

Těch důvodů může být více, kdy mezi nejčastější vnímám:

1. příliš levní IT technici, v kombinaci se "spořivým" zaměstnavatelem, neschopní udržovat systémy ve funkčním, spolehlivém stavu
2. úmysl, aby zákazníci s podhnutkou odejít si o OKU říkali přímo operátorům, jací je mají za úkol pokusit se udržet

Poslání OKU SMSkou má potřebný efekt, neb někdo to musel zadat do systému a někam nějakým způsobem předat. V tuto dobu, kdy již máte OKU, můžete být zařazeni do fronty pro kontaktování s nabídkou retence, přičemž pokud se k vám nestihnou dostat, resp. Vy již objednáte službu u jiného operátora, stávajícímu operátorovi přiřadí systém pro řešení Vaší situace vyšší prioritu a tím spíše a rychleji Vás bude operátor s nabídkou kontaktovat.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

hauzz píše:Jistý protřelý retenčník (ano, díky Marťo-zvláštní-teď mi docvaklo že máme stejné iniciály) tak psal že větší jistota je žádat OKU přímo ZL. Tam by měli přepojit na příslušné oddělení. Zkuste to tak.
Tato metoda žel byla již omezena. Novou metodu už ale neprozradím, neboť jednak spadá zatím do mého know-how a za další vlivem uražení mé ješitnosti ve fóru Mobilmania.cz aneb když není zájem, pak proč bych se ve jménu Mobilmánia měl připravovat o potenciální klienty, kteří pomoc ocení?
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek
Hezký den. Klid v tématu fóra Mobilmania.cz je z toho důvodu, že tam o relevantní a prospěšné informace není příliš zájem, tudíž je patrně nutné obracet se na servery s racionálnějším a konstruktivnějším přístupem. Aktuální poznatky, co se T-Mobile týče, najdete např. ZDE.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek
Někteří lidé píší, že to nyní funguje, patrně to tak je tedy již znovu možné. Co se týče jistého retenčníka, tak nevím, jakého retenčníka máte na mysli, ale pokud se má jednat o můj web mojeretence.cz, tak nic o tom, že je tato retence od 5 čísel a více, nepíši. Píši tam, cituji:
* Uvedené ceny zprostředkováváme v případě provozu pěti a více telefonních čísel pod jedním zákaznickým účtem. V případě méně čísel zprostředkováváme slevu 50 % z běžné nabídky. Uvedené ceny budou od sjednání platné v závislosti na okolnostech jeden až pět let.
To znamená, že uvedené slevy nezprostředkováváme při počtu 4 a méně řešených telefonních čísel. Můžeme se na ně dostat, ale negarantujeme to.
----

Mrzí mne, že nemohu nadále pomáhat lidem přímo na daném fóru Mobilmania.cz beze strachu z perzekuování za porušování nějakých pravidel místní komunity (která mimochodem mohou houfně porušovat jiní včetně samotných správců) a dohadování se ať už s kýmkoli nad nesmysly.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

deahlie píše:Na infolince si řeknete o OKU, tím dáte najevo, že o Vás T-mobile přijde (ekvivalent výpovědi). Nejspíš přijde dotaz proč ho chcete. Na to je jediná správná odpověď. Mám výrazně lepší konkurenční nabídku a chci přenést číslo. Na 99% dojde k přepojení na "neexistující" retenční. A tam je opět potřeba umět vyjednávat.

Jinak ceny: Flat + neomezený data za 430kč nebo Flat + 12GB za 330kč lze získat i pro pouhé jedno číslo. Dost lidem ve svém okolí jsem poradil a povedlo se jim to. Flat + 2 GB za 230 nebo Flat + 1GB za 190 si myslím, že na jedno samotné číslo bude těžké získat. Já to dostal v kombinaci více služeb.
Ano, tak to funguje. Akorát u toho přepojení je to dnes už tak spíše 30:70, neboť mnoho operátorů již jen slibuje zpětné zavolání, které se často vůbec nekoná. Je tudíž nutné OKU nahlásit jinde a začít skutečně přecházet s tím, že buď pak zavolají a přenos se zruší (což považuji vůči novému operátorovi za velmi nečestné jednání, přičemž si neuvědomuji, zda je něco takového vůbec v rámci novely zákona v pořádku), anebo přejdete a následně se budete moci vrátit na přetahovací nabídku se slevou 50 %. Kterou ale už také nezískáte úplně jistě, neboť i tady záleží, na koho narazíte. Kromě tedy nás v rámci mojeretence.cz, neboť my umíme přetahovačku se slevou 50% sjednat 100%. Peníze pak můžete dostat zpět při následném eventuálním sjednání retence (přesněji řečeno je započítáme do ceny sjednání služby vyjednání retence - zlevníme o částku službu).

Samozřejmě si vše může klient sjednat sám, pokud se na to cítí a má potřebné komunikační schopnosti, bez placení.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
kouzelnik3
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od kouzelnik3 »

Taky jsem to zkusil s cílem na neomezenku SD. Říkal jsem, že jsem student (což jsem, ale což byla nejspíš chyba) s tím, že mám nabídku jinde neomezenýho tarifu a 15 GB dat za 470. Tak mi nabízela za 508 neomezenku + 17 GB, na což jsem nekývl s tím, že se rozmyslim a ona, že mi zavolá zítra, jak jsem dopadl. Tak přemýšlím, jestli je šance se dostat ještě níž, přičemž jsem jí říkal, že ta moje cena je strop (platím 506,25 a mám 12 GB a 100 + 100 nějaký Svobodný tarif či jak se tomu nadává).
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

jezevcik8475 píše:Dobrý den, jsou nějaké nové informace, či poznatky ohledně retenčních nabídek T-Mobile? Poslední dobou co čtu zde a na MM mě připadá, že T-M se moc nesnaží udržet své stávající zákazníky ( ovečky). Údajně více jak 30% slevu nedají, ale věřím, že se mýlím... ;) Dotyční zákazníci zřejmě nejsou svými silami více si vyjednat...
Hezký den. Žádné nové informace nejsou, vše funguje stále při starém. Není problém získat alespoň 50% slevu. To, o čem se píše na MM, je pouhá nezkušenost místních, přičemž vzhledem k chování správy fóra se již do diskuzí na fóru MM příliš nezapojuji. Stále z mé strany platí podmínky uvedené na www.mojeretence.cz. Tzn. že umíme stále to, co umíme. Děkuji za dotaz, další věcné dotazy můžete vkládat sem, netřeba využívat SZ.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
jezevcik8475
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od jezevcik8475 »

Dobrý večer. Všiml jsem si, že došlo k aktualizaci cen u T-M. Pochopil jsem to tak, že již bude obtížné získat 50% slevu na tarif ,co se dá dělat...🙄 ...
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hezké ráno. K aktualizaci nedošlo, ty ceny jsou takové delší dobu. Došlo víceméně jen ke zpřehlednění hlavní stránky. Pokud si rozkliknete příslušný nabídkový banner a rozbalíte při volbě tarifu roletku, uvidíte rozsah cen, které jsme schopni sjednat. Naše nabídka se nicméně zaměřuje na 99% klientelu, kterou jsou lidé běžně platící operátorům plné ceny. Těm nejvíce dokážeme pomoci.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
jezevcik8475
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od jezevcik8475 »

Dobré odpoledne. V Nabídce můj T-M mám možnost slevy na tarif M + 16GB / 30% sleva/. Dávají tento tarif i v rámci retence? Jinak 3 měsíce se počítají od přenesení čísla ? Určitě zkusím po této době získat alespoň 40% slevu na tarif, bohužel mám jen jedno čísla u T-M. Děkuji za informaci.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hezké odpoledne i Vám,

ano, tento tarif nabízí i v rámci retence s až 60% slevou.

Ano, tři měsíce se počítají od přenosu čísla, respektive data portace.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Stručně aktuální možnosti u T-Mobile

- Při zájmu o OKU a následném přepojení na žebráky (retence) nabídka slevy 40 % na aktuální nabídku tarifů
- Pokud máte u T-Mobile přetahovací slevu 50 %, při zájmu o OKU T-Mobile nabídne ponechání stavu nebo 40 %
- Po odmítnutí a zahájení odchodu při "uvolňování" nabídka slevy 50, 55 nebo až 60 % na aktuální nabídku tarifů

Tento model funguje poměrně spolehlivě u 8 z 10 žebráků, stačí si to nezkazit, resp. vědět, co říkat...


Pravděpodobný důvod trvání možností

T-Mobile se snaží zachovat a/nebo nahnat co nejvíce zákazníků do doby, než přijde 4. operátor, který až přijde na trh s levnějšími tarify, aby T-Mobile mohl ceny jen rychle dorovnat a nepřijít při tom o klienty. Ostatní operátoři to zatím nepochopili a proto pokud se nepřizpůsobí, v tu dobu těžce ostrouhají. Zejména O2. Oběma jsem za poslední měsíce odvedl k T-Mobile přes dvě stě čísel a to pouze vlivem jejich hlouposti. Ještě před příchodem 4.operátora.

Mám informace ze spolehlivého německého zdroje, že český telekomunikační trh je pro T-Mobile nejvýnosnějším ze všech zemí vůbec. Pohlášením a lžím všech mobilních operátorů, včetně zkorumpovaných politiků a ČTÚ, nevěřit. Toto ale tady asi všichni víme, tak jen pro připomenutí nebo nové návštěvníky.


Těším se na další sdělování zkušeností zde.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Moje retence CZ (MRCZ)“