Hysterie ve vláknech o retencích fóra Mobilmania.cz

Samostatné fórum slevy zprostředkovatelské služby Moje retence CZ - https://www.mojeretence.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Správa fóra ETIQ.CZ, z.s.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Teda Q, ty jsi vůl, děláš to tam fakt zajímavé. :lol: Tak já to tu tedy ještě do jejich výmazu odemknu no. Ale angažovat se už nebudu. Toto téma je vážně asi spíš zábavní než vážné, tak tu z toho uděl klidně holubník. :D

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tak pokud a dokud tam na to kašlou a pokud a dokud tam ta administrace funguje jak funguje tak se budu na její úkor a jejich šéfů z řad trollů bavit :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Hele ten esquire ti tam už vyhrožuje.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Qestament píše: 12.07.2020, 20:40 Hele ten esquire ti tam už vyhrožuje.
Ano, vidím, právě to sem proto kopíruji. Při tomto chování už nevíš, jak to myslí a pokud je to nějaký agresor, tak to může být už i nebezpečné.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Ten se musí pod tíhou argumentů cejtit hodně poníženej když už se neposmívá a píše vážně :D Ale teda jako nechápu proč když je schovanej pod anonymním nickem kerej o něm nic neřekne. Asi fakt těžce uražená ješitnost a závist.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Něco takového je už hluboce pod moji úroveň. Už se tím nemíním dál zabývat. Pokud by se to mělo rozvinout v něco vážného, mám už své metody. Nebude to první ani poslední případ...
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Já už na to taky kašlu. Je to banda plnoletejch děcek co se nenaučily chovat. To by bylo pořád dokola. Ono to baví chvíli ale chce to už něco novýho. :-)
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ty retence beztak budu dělat akorát ještě teď přes okurky, kdy si dávám volněji. Po prázdninách se vrátím do původních kolejí. Ono tě přestane bavit dělat cvičenou opici docela rychle, navíc když za to máš nula nula nic. Je ale super si na takových věcech otestovat své dílčí obchodní schopnosti. Nejvíc mě na tom baví, nebo spíš na MM bavila, ta prospěšnost. Teď, když jim tam ale vysloveně vadím, nemám žádný důvod pokračovat. Ať si tam pomáhají sami, anebo ať píší sem. Díky svým známostem na vyšších pozicích T-M a Vodafonu alespoň pokračovat v infu mohu tady.

Téma už zamykám a časem asi přesunu do nemoderky. Lidem z vlákna na MM nadále reaguji opět pouze věcně a již pouze u nás ZDE.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Obrázek

Poslední screen z MM...
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ne, tak já prostě nemohu toto vlákno uzavřít. Zdá se, že uživatel esquire se rozhodl překročit hranu zákona a mne na síti internet začít pomlouvat, že jako údajný podvodník mám lidi okrádat. A to i přes to, že jsem diskuze s ním opustil, resp. mu přestal reagovat. Kromě zveřejnění přikládám screen, přičemž jsem zároveň již v komunikaci se správou fóra Mobilmánia.cz, abych zjistil, zda a do jaké míry tohoto uživatele budou nadále akceptovat, anebo snad svojí nečinností podporovat. Zvažuji samozřejmě i případné další kroky. Přeci není možné, aby se něco takového dělo, toto už je za hranou.

Obrázek

Jelikož vím, že naše fórum a toto vlákno esquire čte, žádám jej tímto, aby od svého protiprávního jednání upustil a svoji pomluvu z diskuze na webu Mobilmania.cz stáhl a to do 24 hodin, ať můžeme věc uzavřít jako nedorozumění a nepřikročit k dalším krokům. Omluvu nežádám.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Ve fóru tě pomlouvá asi kámoš esquire a je jenom sprostej. Samozřejmě taky nemumí napsat čeho ses měl dopustit. Komedianti :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Díky Q za upozornění. Průběžně to čtu a sleduji a nestačím se té lhostejnosti místní správy divit. Mohou psát cokoli, já pravidla fóra Mobilmania.cz hodlám respektovat, tudíž se zapojovat do flame-waru nehodlám. Co ale řeším, jsou ty pomluvy, což je dle § 184 TZ č. 40/2009 Sb. trestný čin.

esquire do diskuze pod článek na Mobilmania.cz napsal, co napsal, zatím to tam stále je, čte to tam spousta lidí. Včera jsem mu napsal ve fóru do SZ:
774 888 774. To je moje telefonní číslo. Zavolej mi, je potřeba, abych ti něco vysvětlil.
Zprávu si přečetl ještě večer, dosud bez reakce. Chtěl jsem jej telefonicky pouze informovat, co se právě teď děje, čeho se dopouští, jaké to může mít právní následky a ať raději svého protiprávního jednání ihned zanechá. Mít názor je v pořádku, ale pomluva je závažná věc a dít by se to nemělo. Pán patrně neví, co dělá, a že to pro něj může znamenat vězení až na dvě léta, viz např. ZDE.

Jinak jak jsem psal, oslovil jsem i administrátora fóra, aby věc řešil, anebo se k tomu alespoň vyjádřil. Zda s tím vším souhlasí a bude pro tyto věci poskytovat dotyčným na internetu prostor, nebo jak se k tomu postaví jinak. Řeči v diskuzi, že někdo o něčem někde mluví, nejsou pro mne relevantní.

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Hele jak si ten petr protiřečí. Nejdřív že nemám protiargumenty přitom jsem je napsal, pak že všichni ví že má pravdu přitom všichni kromě asi dvou dalších kámošů komoušů píšou ty samý kraviny jinak ostatní se tě zastávají, pak že pěním a přitom se jen tlemím jeho blbosti a nakonec že provozuješ offtopic se svými přisluhovači když jž dávno do toho fóra nic nepíšeš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak kurňa jak to teda je? Tak málo vět a tolik protichůdnách kravin. :D To je prdel a admini to tam nechávaj. To je úroveň :shock: :mrgreen:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Odpovědět

Zpět na „Moje retence CZ (MRCZ)“