Novým typem dalekohledu lze vidět živé, jiným způsobem neviditelné bytosti

Všeobecné i specificky zaměřené vzdělá(vá)ní; přírodní, humanitní a aplikova(tel)né vědy; nové i známé poznatky a technologie; aplikace vědeckých metod s ohledem na udržitelný život a životní prostředí.
Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.
Odpovědět
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Jaderný fyzik Ruggero Santilli vyvinul nový typ dalekohledu, díky němuž už před nějakou dobou potvrdil existenci galaxií a asteroidů z temné hmoty. Když se pomocí svého přístroje zadíval na naše pozemské prostředí, učinil další objev - v našem okolí se prý pohybují živé, jiným způsobem neviditelné bytosti.

Díky novému typu dalekohledu vidí vědci ze společnosti Thunder Energies Corp v našem okolí záhadné „bytosti“. Ty jsou většinou zaznamenávány v okolí vojenských objektů a průmyslových center.

Bb-tv.com informuje:
Společnost Thunder Energies Corp (TNRG:OTC) objevila nedávno za pomoci revolučního Santilliho dalekohledu s konkávními čočkami (ochrannou známku vlastní a na udělení patentu čeká spol. Thunder Energies) v našem pozemském prostředí jakési neviditelné entity.
Thunder Energies Corporation tento dalekohled sestrojila za účelem zkoumání vzdáleného vesmíru; při předchozích testech díky němu potvrdila zřejmou existenci galaxií, asteroidů a kosmických paprsků z antihmoty. Když se s ním ale členové Santilliho skupiny zadívali na naše pozemské prostředí, čekalo je také velké překvapení: spatřili jakési zjevně živoucí bytosti, které označili výrazem ITE (Invisible Terrestrial Entities = neviditelné pozemské entity) a rozdělili je do dvou typů, tmavého a světlého.

Je to vzrušující zjištění. Nevíme, co jsou ty entity zač. Našim očím, byť vybaveným triedrem či tradičním Galileovým dalekohledem, jsou neviditelné, ale kamery spojené s naším Santilliho dalekohledem je ‚vidí‘ dokonale“, uvedl ředitel společnosti dr. Ruggero Santilli.

Technické údaje lze získat ze Santilliho odborného článku Apparent Detection via New Telescopes with Concave Lenses of Otherwise Invisible Terrestrial Entities (ITE), publikovaného v periodiku American Journal of Modern Physics.
Obrázek
http://video.b-tv.com/previews/ULmwMTIy-oN97cVjN

Zdroj: Your News Wire

Odpovědět

Zpět na „Informace, věda a vzdělá(vá)ní“