Nezávislý právník, pan Mgr. Adam Nigrýn, DiS

Než do interFóra vložíte první příspěvek, přečtete si informace o jeho provozovateli a přijmete za vlastní zdejší (N)etiketu. Kromě uvedeného zde naleznete rovněž novinky a prostor pro věcné dotazy a/nebo připomínky.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Je nám potěšením představit Vám, jako nového člena interFóra, pana magistra Adama Nigrýna, Dis, který, počínaje dnešním dnem, bude, společně s advokátní kanceláří AK Olgy Suché, zodpovídat uživatelské dotazy libovolného charakteru, zejména pak z oblasti občanského a trestního práva.

Pan magistr Nigrýn trvale žije a pracuje v Holandsku a pravidelně cestuje do Čech za rodinou. Jméno a tituly jsou pravé (viděl jsem, autorizován), příjmení však již pseudonym, neboť jelikož se s ničím údajně takzvaně "nemaže", není pro něj žádoucí veřejně vystupovat navenek z důvodu podepsané striktní smlouvy o exkluzivitě s nadnárodními korporacemi, které zastupuje a mohla by mu tak vzniknout škoda.

Pan magistr bude bezplatně pracovat v kategorii Advokacie, právo a sociální poradenství.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.

Odpovědět

Zpět na „Provozovatel, (n)etiketa, novinky, dotazy a připomínky“