Dnes „práská” kde kdo. Zejména závistivci a/nebo odmítnutí klienti, popř. novináři

Tento prostor slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro diskuze použijte prostor k tomu určený níže.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Toto je otevřené moderované diskuzní téma k článku projektu (MojeRetence.CZ) s názvem Dnes „práská” kde kdo. Zejména závistivci a/nebo odmítnutí klienti, popř. novináři, viz :arrow: ZDE, které sledujeme a kde se Vám po splnění jednoduchých podmínek můžeme věnovat.

Místní diskuze byla vzhledem ke stáří článku a v systému WordPress, do kterého nechceme instalovat nadbytečné pluginy, nedostatečné ochraně proti spamu již uzavřena. Pokračovat v diskuzi nebo zahájit diskuzi novou můžete formou odpovědí tady. Toto téma zůstává otevřené.

No a pokud diskutovat nechcete, ale raději byste se dostali k nějakému lepšímu mobilnímu tarifu, přejděte na hlavní stránku MojeRetence.CZ :arrow: SEM a vyberte si. Děkujeme za Váš zájem o boj proti digitální diskriminaci a pomoc při narovnávání českého telekomunikačního trhu.
Odpovědět

Zpět na „Otázky & odpovědi k jednotlivým publikovaným článkům“