Proč uzavíráme diskuze v článcích na našich webech

Než do fóra vložíte první příspěvek, přečtete si informace o jeho provozovateli a přijmete za vlastní zdejší (N)etiketu. Kromě uvedeného zde naleznete rovněž novinky a prostor pro věcné dotazy a/nebo připomínky.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Diskuze v článcích na webech iniciativy ETIQ.CZ, z.s. uzavíráme z důvodu ochrany před přílišným internetovým spamem.

Dříve nebo později, jakmile začnou jednotlivé články indexovat internetové vyhledávače, je začnou sjíždět i různí boti, jejichž záměrem je zejména zaplňovat diskuze pod články spamem a/nebo odkazy na viry, což obtěžuje jak nás, tak Vás. No a jelikož články v redakčním systému Wordpress nejdou jednoduše ochránit (jasně, komentáře mohou samozřejmě podléhat schvalování, ovšem i neschválených spamů se mohou objevovat kvanta, která je nutné třídit), diskuze po nějaké době na našich webech pod články uzavíráme, načež pokud se najde někdo, kdo by stále rád k článku nějaký dotaz položil, anebo v místní diskuzi pokračoval, může navázat zde ve fóru založením tématu, popřípadě pokračováním v tématu již založeném.

Pokud si tedy přejete v diskuzi pod některým z článků pokračovat a ve zdejším fóru nebyla tato ještě založena, můžete ji založit s předmětem odpovídajícím názvu článku (netřeba řešit eventuální dilema s přesným názvem, případné chyby opravíme). Věnovat se Vám samozřejmě následně budeme i zde.

(Pro diskutování ve zdejším fóru je nutná registrace. Tu provedete jednoduše napravo nahoře tlačítkem Registrovat. Cesta z hlavní stránky fóra příslušné sekce pak je: Projekty iniciativy ETIQ.CZ, z.s. / Vámi zvolený projekt, do kterého chcete napsat / Příslušná sekce, které se Váš komentář má týkat.)

Martin Mojmír Böhm
Administrátor fóra
ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět

Zpět na „Provozovatel, (n)etiketa, novinky, dotazy a připomínky“