Přetahovací a retenční nabídky O2

Pokud máte pocit, anebo si jste jisti, že používáte předražené telekomunikační služby, načež byste je rádi optimalizovali, naši zkušení spolupracující ICT specialisté Vám rádi pomohou.

Moderátoři: Martin Mojmír, David Ponížil

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Co znamená pojem retence a co toto znamená v souvislosti s mobilními operátory, jsme si uvedli ZDE.

V našich tématech o retencích mobilních operátorů informujeme o tom, jaké konkrétní retence a/nebo i přetahovací podpultovky ten který mobilní operátor umožňuje, přičemž někteří z nás mohou být dokonce schopni vás k daným zajímavějším cenám dostat. V tomto fóru si sdělujeme informace, vzájemně pomáháme a radíme. Informace zde mohou být jak přímo psané, tak kopírované odjinud. Budeme rádi, pokud se do diskuze také zapojíte.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Co nabízí momentálně O2? Pro nás tu zoufalost nemá smysl řešit, nicméně můžete nahlédnout do fóra Mobilmania.cz, anebo SEM na včera nám uloženou nabídku pro firmu - 8 telefonních čísel. Pro tuto chvíli bych se zaměřil spíše na nabídku T-Mobile [2]. V případě zájmu o vyjednání přetahovačky nebo retence nás můžete kontaktovat i formou odpovědi na tento příspěvek. Umíme 50 % z aktuální nabídky T-Mobile a po třech měsících 60 % prodloužení na neurčito.

Odpovědět

Zpět na „Mobilní a internetová (tele)komunikace“