[JMCZ 13] Kamil Papežík: Nekalá jednání některých členů a příznivců SPD?

Prostor pro věcné otázky a odpovědi týkající se jednotlivých pořadů média.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
Qestament
VIP uživatel
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tak tohle je masakr to je docela řízek. To video co prej smazal je asi ten sestřih ze Svobodnýho rádia co? Ty se nebojíš Kapalova bububu o duševním vlastnictví, autorských právěch atd.? :D SOrry já vím, dost blbá otázka. :mrgreen: :mrgreen:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Tak v první řadě je třeba říci, že jednotlivá videa byla sesbírána z veřejného profilu pana Kamila Papežíka na sociální síti Facebook, jinými slovy se jedná spíše o problém toho, kdo je tam zprvu umístil, byl-li jejich obsah jakýmsi duševním vlastnictvím či čímkoli jiným. Já onen obsah pouze agreguji. No a za další skutečně z jakékoli akce od pana Vladimíra Kapala strach nemám, neboť si jsme oba velice dobře vědomi toho, že pokud si vůči mě cokoli pan Kapal dovolí, pak může s jistotou počítat s velmi ráznou protiakcí (viz ZDE - každý nechť si sám dohledá). Ne, skutečně jsem v této věci naprosto v klidu.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.

Odpovědět

Zpět na „Otázky & odpovědi k jednotlivým pořadům“