[JMCZ 7] Lucia Ďurčová: Projekt Venus a Zdrojová ekonomika / V-Day Č-S 2018

Prostor pro věcné otázky a odpovědi týkající se jednotlivých pořadů média.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
Qestament
VIP uživatel
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Komu ta Lucka vlastně přednáší? Hostům v sále, kameře, nebo zdi? Jak to duní a mluví slovensky tak jí není skoro rozumět.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

S Lucií jsem o její přednášce hovořil nedávno na návštěvě Města Kyjov, kam jsme byli pozváni na uskutečnění besedy. Sama za mnou přišla se sdělením, že to bylo hrozné, na což jsem v podstatě přikývl. Přednášela pravděpodobně poprvé, musela si to zkrátka vyzkoušet, příště to bude určitě jiné.

Za špatný zvuk může více faktorů. Tím nedůležitějším je samozřejmě fakt, že nejsme ve spolku dostatečně zvukově vybaveni. Kvalitní mikrofony sice máme, ale už nemáme do čeho je pořádně zapojit (nikdo nám na pořádnou výbavu zatím dostatečně nepřispěl). Dalšími kritérii jsou zoufale uskupená hala, místní reproduktory a ono hovoření do zdi místo do kamery, aby zvuk mohl lépe pobrat alespoň směrový mikrofon umístěný na kameře. Pro přehrání videa si vezmi sluchátka, s nimi tomu lze rozumět mnohem lépe.

Jelikož jsi nepoložil dotaz přednášející, kontaktovat ji nebudu. Pokud bude mít zájem, sama si toto téma v budoucnu vyhledá a eventuálně zareaguje.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.

Odpovědět

Zpět na „Otázky & odpovědi k jednotlivým pořadům“