Otázky a odpovědi k pořadu ČNTV2: Studio REPORT 04.01.2018

Prostor pro věcné otázky a odpovědi týkající se jednotlivých pořadů média.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

ČNTV2: Studio REPORT 04.01.2018 - Konference KTS-AME 11.2017

Část 4/4: Rudolf Dvořák a Jan Piroutek - Návrh Ústavy suverénních občanů SFR
----


Související zdroje

Webové stránky projektu Koule suverénních občanů ZDE.
Otázky a odpovědi k prezentaci návrhu nové občanské Ústavy ČR ZDE.

----


Témata konference

Témata konference budou v budoucnu doplněna. Pokud nechcete čekat, přehrajte si konferenci.

----


Otázky a odpovědi

Pokud máte na přednášející Rudolfa Dvořáka a Jana Piroutka dotazy související s obsahem videa, můžete je zde formou odpovědi pokládat a my je budeme s nimi následně kontaktovat. Pro pokládání dotazů je potřeba se do fóra zaregistrovat a/nebo přihlásit, což můžete učinit v pravém horním rohu fóra.

Reakce na své případné dotazy obdržíte pouze v rámci moderované diskuze zdejší, diskuze pod videem na YouTube moderována není a tedy není ani námi sledována (diskuze na YouTube nečteme). Důvodem je náš zájem o kultivovanost diskuze a ochrana (nás i Vás) proti eventuální cenzuře třetí strany.

----


Organizační informace

Prohlášení o obecném zřeknutí se odpovědnosti si přečtete ZDE.
O typech diskuzí k našemu digitálnímu obsahu naleznete informace ZDE.
Daný digitální obsah v roce 2018 vyrobila iniciativa ETIQ.CZ, z.s.

----


Pořad k archivaci

Veškeré pořady ČNTV2 vzhledem k tomu, že naivně nevěříme třetím stranám, archivujeme a když už je archivujeme, nabízíme je zároveň ke stažení. Proto pokud z nějakého důvodu (již) nebude předmětné video fungovat (nepůjde přehrát), můžete si jej pohodlně stáhnout z tohoto ODKAZU a následně přehrát ve svém počítači a/nebo mobilním zařízení. A pokud z nějakého důvodu nebude fungovat zmíněný odkaz, napište nám, načež my zajistíme nápravu.

----


Možnosti Vaší podpory

Máte-li zájem přidat se k týmu ČNTV a vytvořit tak další kanál, kontaktujte zakladatele Petra Richarda Orteka na e-mailu czechnewstv@gmail.com. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zvažte, prosíme, alespoň svoji podporu a přispějte na náš provoz a/nebo technické vybavení. Přispět můžete na bankovní účet číslo 55555513 / 2010 s uvedením zprávy pro příjemce „DAR na ČNTV2”. Za jakoukoli podporu srdečně děkujeme!

----

  • Klíčová slova

    Česká nezávislá televize, CzechNewsTV, ČNTV, ČNTV2, ETIQ.CZ, konference, KTS-AME, Koule suverénních občanů, kouleso.cz, Rudolf Dvořák, Jan Piroutek, Petr Richard Ortek, Martin Mojmír, ČNTV, ČNTV2 Studio REPORT 04.01.2018, https://youtu.be/ko5TsZmsOQI

Qestament
VIP uživatel
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

VG Production Dokument píše:Martine ,škoda že ty záznamy neděláš tak,že si zvuk nahraješ přímo od zvukaře. Bylo by to daleko lépe slyšet a eliminoval by si hluk z okolí. Vladimír
Z YouTube další klávesnicový kritik ve věci zvuku. Předpokládám, že mu asi nebudeš odpovídat?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Co chceš na to za odpověď? Pod videem je jasně napsáno:
Témata pořadu, související zdroje, možnosti diskuze, možnosti podpory a další informace o videu se dozvíte z odkazu viewtopic.php?f=134&t=387. YouTube diskuze nečteme a tedy zde na ně ani nereagujeme, viz důvody uvedené v odkazu (externím fóru). Děkujeme za pochopení.
Navíc kdo si video spustí, přesně na toto má přímo ve videu hned po 45 sekundách od spuštění v okně uvedenou zřetelnou poznámku. Jak mám reagovat na komentáře lidem, kteří se ve videu nedostali ani k té 45 sekundě? Racionální odpovědí na toto je neodpověď. K nereakci jsou hned tyto dva důvody.

Pokud mám odpovědět tobě zde, tak zkrátka a jednoduše s jejich místním zvukařem nebyla absolutně řeč. Buď na mé poznámky a požadavky ve věci úpravy zvuku vůbec nereagoval, anebo se vymlouval na špatné prostory. Připojení se k zařízení zvukaře už vůbec nebylo reálné. Takže prostě zvuk je takový, jaký je. Navíc opakovaně vyzývám lidi, aby se osobně zapojili a pomohli, anebo alespoň přispěli na zakoupení adekvátního vybavení. Nicméně teď už to je stejně jedno, neboť Česká nezávislá televize zítra končí, oznámí to Petr Ortek v CNTV1 a abych já byl blbej a pokračoval v tom, když o to v podstatě nemá nikdo zájem, tak to bych byl opravdu blbej. Takže touto poslední přednáškou jsem, když Petr končí, skončil (dobrovolně) v rámci CNTV také.

Nicméně zde se pojďme již věnovat otázkám a odpovědím k videu.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.

Odpovědět

Zpět na „Otázky & odpovědi k jednotlivým pořadům“