[ČNTV2 4] Zpověď pamětníka Rudolfa Sůkupa aneb znáte skutečnosti roku 1948?

Prostor pro věcné otázky a odpovědi týkající se jednotlivých pořadů média.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Správce fóra
Správce fóra

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Toto je otevřené moderované diskuzní téma k pořadu Jiného média CZ (JineMedium.CZ) [ČNTV2 4] Zpověď pamětníka Rudolfa Sůkupa aneb znáte skutečnosti roku 1948?, které sledujeme a kde se Vám po splnění jednoduchých podmínek můžeme věnovat.

Podmíněná verze videa na YouTube s informacemi v popisku ► https://youtu.be/Wv_SuJZQnOI
Záloha a/nebo celé video s informacemi v popisku ► https://odysee.com/@JineMedium.CZ:5/cntv2-4
 
Anotace pořadu
 
# Znáte skutečnosti roku 1948? / # Srovnání předčasného a současného režimu / # Opakování dějin aneb komunističtí a/nebo fašističtí udavači a kolaboranti? / # Lidové milice / # Podvodný převrat '89 / # Jak to bylo s Mašíny? / # Jak to bylo s Gottwaldem? / # Nacisté, komunisté, a/nebo kapitalisté? Záleží na tom? / # Likvidace nepohodlných osob (zkorumpovanou?) justicí / # Měna / # Bankovnictví a monetární systém / # Kdo nemakal a kradl za komunistů, nebude jiný ani v současnosti, ale už úplně na jiné úrovni / # Úroveň vzdělávání v minulosti a dnes / # Úskalí úrokového, resp. monetárního systému / # Úmyslné drancování přírodních zdrojů a znečišťování životního prostředí / # Rozkrádání společného spoluvlastnictví / # Neudržitelnost práce v souvislosti s bezdomovectvím.
 
Pokud budete mít k účastníkům pořadu, tématům pořadu, anebo autorům pořadu věcné dotazy, můžete je pokládat formou odpovědi na toto diskuzní téma zde a my se vynasnažíme Vám obstarat jejich reakce (účastníky za Vás kontaktujeme). Dovoluji si nicméně podotknout, že ačkoli své dotazy můžete pokládat, odpovězení na ně může trvat déle a obecně je nenárokovatelné! Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 31.05.2021, 14:15, celkem upraveno 4 x.
Důvod: Standardizace obsahu tématu.

Odpovědět

Zpět na „Otázky & odpovědi k jednotlivým pořadům“