Otestovali jsme Rohlik.cz. Důkladně!

Tento prostor slouží k tématickým názorovým diskuzím, nemusí být námi sledován a striktně moderován.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
ETIQ.CZ, z.s.
Správce fóra
Správce fóra

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Toto je otevřené moderované diskuzní téma k článku projektu DuchDoby.CZ s názvem Otestovali jsme Rohlik.cz. Důkladně!, které sledujeme a kde se Vám po splnění jednoduchých podmínek můžeme věnovat. Pro interakci použijte tlačítko níže Odpovědět.

Diskuze pod článkem na webu byla vzhledem ke stáří článku a/nebo v systému WordPress, do kterého nechceme instalovat nadbytečné pluginy, nedostatečné ochraně proti spamu (již) uzavřena. Pokračovat v diskuzi nebo zahájit diskuzi novou můžete formou odpovědí tady. Toto téma zůstává otevřené.

No a pokud diskutovat nechcete, ale raději byste se třeba dostali k nějakému lepšímu mobilnímu tarifu, přejděte na :arrow: MojeRetence.CZ a vyberte si, navštivte domovskou stránku politicky nekorektního magazínu a blogu :arrow: DuchDoby.CZ, projekt politicky nekorektní internetové televize :arrow: JineMedium.CZ a/nebo projekty eventuální další, na které se dostanete ze stránky neziskové iniciativy :arrow: ETIQ.CZ, z.s.

ETIQ.CZ, z.s.
Správce fóra
Správce fóra

Příspěvek od ETIQ.CZ, z.s. »

Ve facebookové diskuzi Svobodného vysílače CS jsme se dozvěděli, že zakladatel a provozovatel Rohlíku patrně bude mít cosi společného s Aspen institutem. Co je Aspen Institute? Viz např. Wikipedia. Sponzorem je, mimo jiné, Zdeněk Bakala (kauza OKD a další) a lobistou Karel Schwarzenberg.
Tomáš is among the leading young entrepreneurs in Central Europe. He is the CEO and founder of Rohlik.cz, an innovative grocery delivery start-up with 90-minute same day delivery and the biggest online supermarket in the Czech Republic. Tomáš is also a partner in ENERN, an investment group investing in Internet companies and clean energy in CEE region. He lived in Sheffield, UK, in 2005- 2010. In 2012, Tomáš started DameJidlo.cz, a food delivery portal, which was bought by Delivery Hero, the #1 global player, in 2014. Tomáš is also the founder and ex-CEO of the Slevomat Group, the largest CEE group of daily deal sites which operates in seven countries and is the market leader in all of them.

Last edited in March, 2015.

Strojový Google překlad:
Tomáš patří mezi přední mladé podnikatele ve střední Evropě. Je generálním ředitelem a zakladatelem Rohlik.cz, inovativního start-upu dodávky potravin s 90minutovým doručováním ve stejný den a největšího online supermarketu v České republice. Tomáš je také partnerem v ENERN, investiční skupině investující do internetových společností a čisté energie v regionu střední a východní Evropy. V letech 2005–2010 žil ve Sheffieldu ve Velké Británii. V roce 2012 založil Tomáš v roce 2014 portál pro rozvoz jídel DameJidlo.cz, který v roce 2014 koupil Delivery Hero, světový hráč číslo 1. Tomáš je také zakladatelem a ex Generální ředitel skupiny Slevomat Group, největší skupiny středoevropských obchodů s denními obchody, která působí v sedmi zemích a ve všech je lídrem na trhu.

Odpovědět

Zpět na „Diskuze nad články, tématy a/nebo celými kauzami“